Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-45
Gotowy
Elliot Gifford
Bearclan Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Raphael Gomes Submit your friend academy
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
8-46
Gotowy
Daphne DeRoche
Central Maine Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Sawyer Butler Valle Jiu-Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-40
Gotowy
Noah Pitta
Newport Mixed Martial Arts
João Hoffmann Gentle Art Dojo Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-45
Gotowy
John Marcley
Nostos MMA
Daniel Herrera Brazilian Top Team Boston Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-41
Gotowy
Dustin Carrier
CMBJJ
Alex Castellano Team Triumph Brazilian Jiu-Jitsu (NH) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
11-52
Gotowy
Adam Saball
Zichelle MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Justin Brennan New England United BJJ
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
12-45
Gotowy
Tristan Box
Bearclan Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Kaua Braga Exodus Jiu Jitsu - Team Exodus
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
Gotowy
Carter Beauchaine
Newport Mixed Martial Arts
Josh Manseau Team Link NH Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-56
Gotowy
Simon Pitre
Burgess Academy of BJJ and MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Andre Burd Gentle Art Dojo
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-41
Gotowy
Gunnar Spear
Gracie Vermont
William Corcoran Lauzon Savery Comp Team Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-45
Gotowy
Vivian Morselli
Brazilian Top Team Boston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Craig Winchell III Matt Secor BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-46
Gotowy
Jayden Adams
Icon Jiu Jitsu Team USA
Dante Zaccaro Bearclan Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-45
Gotowy
Michael Tufo
Bazzani Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Bob Venuti Connors Martial Arts Academy
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
8-47
Gotowy
Daphne DeRoche
Central Maine Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Scarlett Lockhart Newport Mixed Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-42
Gotowy
Harry Dwyer
First Class MMA and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Dom Pimienta Behring Jiu Jitsu New York
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
4-45
Gotowy
Eric Antunez
Fenix BJJ
Cameron Whitehead Fenix BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kristopher Lozeau
Team Triumph Brazilian Jiu-Jitsu (NH)
Wygrana walkowerem
Gregory Spence RENZO GRACIE BROOKLYN
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
12-49
Gotowy
Charles Von Schoppe
Bernardo Faria Academy
Michael Montanile Bazzani Martial Arts Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
11-53
Gotowy
Adam Saball
Zichelle MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Justin Brennan New England United BJJ
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-46
Gotowy
Brandon Lebel
Nostos MMA
Frank Purvis-Fuentes Renzo Gracie NH Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-42
Gotowy
Lucas Deoliveira
Exodus Jiu Jitsu - Team Exodus
Wygrana na punkty - 03:00
Emily Tang Soulcraft BJJ CT
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-57
Gotowy
Monroda Robinson
Brazilian Top Team Boston
Tyler Messinger Ocean State BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-47
Gotowy
Luiz Gustavo Alves
GFTeam Massachusetts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Osei Hinds Radji Barrett Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
2-51
Gotowy
Richard Bernabel
Gentle Art Dojo
Wygrana na punkty - 05:00
Ethan Jorgenson Fenix BJJ
Absolute Gi / Male / Brown / Masters & Seniors
(Day 1)
1-38
Gotowy
Ian Joubert
Valle Jiu-Jitsu
Francois Diatta New England United BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
12-50
Gotowy
Jack Kane
REAL BJJ Taunton
Josh Johnson Resolve Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
8-48
Gotowy
Scarlett Lockhart
Newport Mixed Martial Arts
Sawyer Butler Valle Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-46
Gotowy
John Harris
Evolution Athletix
Kevin Wong South Boston BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-43
Gotowy
Gunnar Spear
Gracie Vermont
João Hoffmann Gentle Art Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-58
Gotowy
Jason Foster
Back to Basics
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Simon Pitre Burgess Academy of BJJ and MMA
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kristopher Lozeau
Team Triumph Brazilian Jiu-Jitsu (NH)
Wygrana walkowerem
Gregory Spence RENZO GRACIE BROOKLYN
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-43
Gotowy
Daniel Mendez
Gracie Barra Boston
Nicholas Marcotte Burgess Academy of BJJ and MMA Wygrana na punkty - 05:00