Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
10-44
Gotowy
Andrew Slackta
Commonwealth Jiu Jitsu
Laith Namou Proving Grounds Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
8-31
Gotowy
Wakiza Terry
Great Lakes Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Elijah Davis Bullz Boxing Academy
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Austin Czenkus
Proving Grounds Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Jared Peters Allegiance Gym
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-47
Gotowy
Nicholas Gutsche
URSA Academy
Jason Lamptey 313 BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Liam Ellis
Jiu-Jitsu For Life Team USA
Wygrana na punkty - 03:00
Brooks Belt Tenfold BJJ Academy
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Eli Garcia
Daniel Gracie Grand Rapids
Andrew Lapins Stars and Strikes Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Gi Adult / Male / Black / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
6-40
Gotowy
Parker Lapp
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Tyler Beckley Jiu-Jitsu For Life Team USA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-44
Gotowy
Daniel Stratton
Unity Jiu Jitsu Grand Rapids
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Vivian Podsiad Commonwealth Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
7-42
Gotowy
Josh Skiver
Six Blades Midwest
Priyan Kailainathan Ribeiro Jiu Jitsu - USA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Greg Paggeot
Black Lion Jiu Jitsu
Benjamin Rios Jiu-Jitsu For Life Team USA Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-32
Gotowy
Parish Pringle
Triumph BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Darold Hogan Combat Base Flint
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Quinn Ortiz
Scorpion Fighting System
Wygrana na punkty - 03:00
Talia Mcheik Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-32
Gotowy
Nik Sciortino
Freedom Fitness and Martial Arts
Don Bullock Fresh Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-35
Gotowy
Ryan Waldron
Allegiance Gym
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Brian Savalle Cascão Jiu-jitsu Michigan
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
9-47
Gotowy
Austen Hicks
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Nick Taylor Six Blades Midwest
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
8-32
Gotowy
Wakiza Terry
Great Lakes Brazilian Jiu Jitsu
Adrian Smith Jiu-Jitsu For Life Team USA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
1-40
Gotowy
Christian Ivone
Voyage Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Kelvin Santiago adamas
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-33
Gotowy
Bryan Yim
Nathan DeLuca Fresh Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
10-45
Gotowy
Laith Namou
Proving Grounds Jiu Jitsu
Lear Kirkland Voyage Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
6-43
Gotowy
YUHAN ZHU
Guelph MMA
Charles Foster Great Lakes Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
8-33
Gotowy
Adrian Smith
Jiu-Jitsu For Life Team USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Elijah Davis Bullz Boxing Academy
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Bryan Ramsey
Jiu-Jitsu For Life Team USA
Wygrana walkowerem
Greg Paggeot Black Lion Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Greg Paggeot
Black Lion Jiu Jitsu
Kelvin Santiago adamas Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Brooks Belt
Tenfold BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Reagan Green Unity Jiu Jitsu Grand Rapids
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
7-43
Gotowy
Gino Liao
Brazilian Jiu Jitsu Club of Michigan
Wygrana na punkty - 05:00
Alistair Fletcher URSA Academy
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-33
Gotowy
Jared Peters
Allegiance Gym
Eli Garcia Daniel Gracie Grand Rapids Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-41
Gotowy
Perrin Bondroff
Assembly Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Luna Morrison Jiu-Jitsu For Life Team USA
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
9-44
Gotowy
Jacob Sheehan
The Butcher Shop
Jay Lonick Commonwealth Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-48
Gotowy
Jesse Pena
Jiu-Jitsu For Life Team USA
William Fulkerson 313 BJJ West Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-34
Gotowy
Paul Fretti
Rudo JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Anthony Christunas Monroe Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Black / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
6-41
Gotowy
Jason Kaczmarek
Proving Grounds Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Parker Lapp Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-42
Gotowy
Lucas Breidinger
Palm Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Vincent Varga Hurricane Jiu Jitsu (Cleveland)