Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 2)
Gotowy
Axyl Howie
Team Perosh MMA
Wygrana walkowerem
Evan Roditis Gracie Humaita Reno
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 2)
Gotowy
Riley Roditis
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Kaelan Schiesaro Pacheco Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Beginner / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 2)
Gotowy
Jed Mclaurin
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Obai Abdulrahman A's Dojo
No Gi Kids / Beginner / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 2)
Gotowy
Obai Abdulrahman
A's Dojo
Jayden Fullerton Warrior MMA Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 2)
Gotowy
Damian Iacono
Team Perosh MMA
Wygrana walkowerem
Patrick Molloy GARAGE JIU-JITSU
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 2)
3-6
Gotowy
Robbie Macaffer
PHUKET TOP TEAM
Wygrana walkowerem
Paul Roditis GRACIE HUMAITA
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -170 lbs
(Day 2)
Gotowy
Unknown User
UNIVERSAL COMBAT ACADEMY
Paolo Corpuz SYDNEY JIU JITSU ACADEMY ZR TEAM Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 2)
Gotowy
David Kuperman
ORIGEM JIU-JITSU
Kurtis Martin Sydney West Martial Arts Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 2)
Gotowy
Robert Boyle
SBG Australia
Wygrana walkowerem
David Kuperman ORIGEM JIU-JITSU
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -230 lbs
(Day 2)
Gotowy
Mohamed Darwiche
A's Dojo
Alfred Stoddart SBG Australia Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 2)
Gotowy
Chris Parrack
ORIGEM JIU-JITSU
Unknown User Jiu jitsu fighters academy Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
1
Gotowy
Natasha Iacono
Team Perosh MMA
Axyl Howie Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
3-1
Gotowy
Angus Thompson
GARAGE JIU-JITSU
Brian Bell Gracie Barra St Peters Australia Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Yellow / 8 – 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1
Gotowy
Patrick Molloy
GARAGE JIU-JITSU
Aryan Singh Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
2-1
Gotowy
Nicholas Nagy
Powercore MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Peter Mulheron NOVA UNIAO AUS
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Calem Chiara
MYBJJ TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission)
Zachary Preziuso VT1 Martial Arts Academy
Absolute Gi / Female / White / Adult
(Day 1)
4-2
Gotowy
Breana Park
SBG Australia
Wygrane przez Poddanie (submission)
Anna Wang Absolute MMA
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
2
Gotowy
Rhys Jack
Boxing Works - Nova Uniao
Wygrane przez Poddanie (submission)
Unknown User Carlson Gracie Thailand
Gi Kids / White / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Nate Riley
SYDNEY JIU JITSU ACADEMY ZR TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission)
Kaelan Schiesaro Pacheco Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 6 – 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-2
Gotowy
Kobi Chau
SYDNEY JIU JITSU ACADEMY ZR TEAM
Jake Lapi Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute Gi / Male / Brown / Adult
(Day 1)
4-1
Gotowy
Ben Thorne
NOVA UNIAO AUS
SAMI-NIZAR BAKI GRACIE HUMAITA HQ ALEXANDRIA Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra Shellharbour
Wygrane przez Poddanie (submission)
Unknown User Carlson Gracie Thailand
Gi Kids / Grey / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
1-3
Gotowy
Riley Roditis
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Isaac Herodotou Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Colored Belts / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 1)
Gotowy
Obai Abdulrahman
A's Dojo
Wygrana walkowerem
Xavier Paramour VT1 Martial Arts Academy
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
2-4
Gotowy
Nicholas Nagy
Powercore MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Jesse Lifu-Bligh Gracie Barra Australia
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
5-2
Gotowy
Robbie Macaffer
PHUKET TOP TEAM
Cong Ngo Movement Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
2-3
Gotowy
Marc Gabriel Roquid
Gracie Barra Hawkesbury
Wygrane przez Poddanie (submission)
Antonio Fara GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
6-3
Gotowy
Moon Khan
THOMAS STREMBICKYJ SJJA Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
5-1
Gotowy
Jahred Dell
Tu Kaha HQ
Wygrane przez Poddanie (submission)
William Bunn Movement Martial Arts
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Calem Chiara
MYBJJ TEAM
Jack Leslie Training Grounds Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Colored Belts / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 1)
3
Gotowy
Ismael Alameddine
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Daniel McLean Absolutefightingarts
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Kyus Chau
Gracie Barra St Peters Australia
Wygrane przez Poddanie (submission)
Brayden-John Bowen Bujutsu Martial Arts