Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
3-62
Gotowy
Noah Bensley
Tri-Force BJJ Pasco County
Wygrana na punkty - 05:00
Leonard Fussell Gracie Dade City
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -230 lbs
(Day 1)
8-59
Gotowy
Juan Carlos Cardet
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrana na punkty - 05:00
Tommy Long American Top Team Tampa
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-63
Gotowy
Taylor Zubke
VIEIRA BJJ SARASOTA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Lillian Hielscher Redbeard Combatives
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
2-52
Gotowy
Jarrad Fiorito
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Sam Newhouse Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-67
Gotowy
Matthew Rubin
Marcelo Garcia Gainesville Association
Wygrana na punkty - 05:00
Conner Hannon Powerlabs
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
6-64
Gotowy
Daxton Martin
Gracie Bradenton
Jayce Paz Gracie Palm Harbor Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
1-62
Gotowy
Kyle Hebden
Carlson Gracie Keystone Heights
Niyah Holding DRAGONS LAIR MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
4-72
Gotowy
Rudy Mayoz
Gracie Fishhawk
Wygrana na punkty - 05:00
Anthony Villafrate Fight Zone DMMA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-64
Gotowy
Maxx Jimenez
The Monster Factory
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Callan Hasanbasic Gracie Trinity
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
1-63
Gotowy
Gavin Young
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 03:00
Rohan Patel GRACIE TAMPA SOUTH
Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
3-63
Gotowy
Tomas Flores
.No team.
Adam Baals GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
4-73
Gotowy
Michael Koehler
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Jimmy Seib Wolfpack Team Dos Anjos Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-60
Gotowy
Jakob Balderas
GRACIE TAMPA SOUTH
Justis Taliaferro GRACIE BARRA KISSIMMEE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-71
Gotowy
Khaleel Ali
Fight Zone DMMA
Gonzalo Aguirre Tri-Force BJJ Pasco County Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-65
Gotowy
Taylor Zubke
VIEIRA BJJ SARASOTA
Wygrana na punkty - 03:00
Jacob Hannon Gracie Trinity
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
1-64
Gotowy
Arisa Just
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrana na punkty - 03:00
Niyah Holding DRAGONS LAIR MMA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
6-63
Gotowy
Aedan Wilson
Gracie Trinity
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Maximus Paul-Hus DRAGONS LAIR MMA
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-54
Gotowy
Erik Zois
DRAGONS LAIR MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Phoenix Burbank Jackson Wink Smith Brothers Gym
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-66
Gotowy
Daniel Hoppe
Relson Gracie Charleston
Jacob Nelson Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-66
Gotowy
Callan Hasanbasic
Gracie Trinity
Wygrana na punkty - 03:00
Lillian Hielscher Redbeard Combatives
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-61
Gotowy
Zach Burns
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Celso Ramos Checkmat
Gi Adult / Male / Black / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-56
Gotowy
Melvin Thompson
Brazilian Top Team Winter Haven
Benjamin Zapata Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-68
Gotowy
Conner Hannon
Powerlabs
Raul DeSantiago GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
1-65
Gotowy
Eli Filiatreau
Gracie Palm Harbor
Rohan Patel GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -135 lbs
(Day 1)
4-77
Gotowy
Chloa O'Neil
Tri-Force BJJ Pasco County
Arielle Murray South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-63
Gotowy
Justis Taliaferro
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Nathan Shane South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-67
Gotowy
Jacob Hannon
Gracie Trinity
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Kellan Gray Suncoast BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-65
Gotowy
Chris Amatruda
Tri-Force BJJ Pasco County
Wygrana na punkty - 05:00
Jacob Williams Renzo Gracie Jiu-Jitsu Gainesville
Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
3-64
Gotowy
Adam Baals
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Noah Bensley Tri-Force BJJ Pasco County
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
7-72
Gotowy
Joshua Simmons
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Unknown User Agogi Academy Of Combatives
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-68
Gotowy
Maxx Jimenez
The Monster Factory
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Lillian Hielscher Redbeard Combatives
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years (Male) / -105 lbs x
(Day 1)
1-69
Gotowy
Ethan Pelky
Gracie Trinity
Anthony Capo Gracie Palm Harbor Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22