Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-43
Gotowy
Olle Rang
Karlskrona BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ameer Zayer Fenix Budo & Kampsportsförening
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-39
Gotowy
Arne Kohls
Berserkers Team Magdeburg
Kelvin Jacobsen Combat Center Schwarzenbek Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-39
Gotowy
Pavel Utkin
Hive BJJ
Albert Reuter Spring Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-40
Gotowy
Paul Cosarca
The Grappling Lab Aarhus
Jonas Burfeind MMA Nordheide Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-40
Gotowy
Martin Ossowski
Karlskrona BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Georgi Urdzhanov Compound Jiu Jitsu Club
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-45
Gotowy
Robert Diers
Hive BJJ
Jaspar Torpus BERSERKERS TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-45
Gotowy
Denis Cumurija
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 05:00
Jeppe Skaunborg Odense Bushido Klub
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-41
Gotowy
Kelvin Jacobsen
Combat Center Schwarzenbek
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Mattias Holmström Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-41
Gotowy
Jakob Klingenbeck
Great Danes Fight Club
Anders Christensen Hive BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Pelle Nordberg
Spring Jiu Jitsu
Marcus Rachmanski Arte Suave DK Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-17
Gotowy
Lano Rasoul
Art Of Roll IF
Vlad Robu Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Yaw Boateng
Arte Suave DK
Wygrana na punkty - 05:00
Henrik Temberg Wittrup Hive BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Emil Wedin
Trelleborg Muay Thai Klubb
Oscar Rosenkrantz Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Denis Cumurija
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Mohamed Abouseif Arte Suave DK
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Paul Cosarca
The Grappling Lab Aarhus
Arne Kohls Berserkers Team Magdeburg
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Jonas Burfeind
MMA Nordheide
Kelvin Jacobsen Combat Center Schwarzenbek Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-18
Gotowy
Nuno Corte-Real
Randori BJJ
Morten Larsen Arte Suave DK Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-42
Gotowy
Jakob Klingenbeck
Great Danes Fight Club
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:49
Georgi Urdzhanov Compound Jiu Jitsu Club
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
5-12
Gotowy
Mike Thystrup
Arte Suave DK
Wygrana na punkty - 05:00
Jonas Madsen Randori BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-46
Gotowy
Vlad Robu
Arte Suave DK
Jeppe Skaunborg Odense Bushido Klub Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-43
Gotowy
Anders Christensen
Hive BJJ
Vlad Dragan Art Of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-47
Gotowy
Denis Cumurija
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 05:00
Lano Rasoul Art Of Roll IF
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-44
Gotowy
Oscar Rosenkrantz
Arte Suave DK
Patrick Bates Hive BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
5-13
Gotowy
Salvatore Cotrone
Combat Center Schwarzenbek
Mikkel Christensen Fightsport Denmark Wygrana na punkty - 04:59
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-46
Gotowy
Furkan Ülgü
Great Danes Fight Club
Robert Diers Hive BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-45
Gotowy
Vlad Dragan
Art Of Roll IF
Stepan Sedlacek Great Danes Fight Club Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate (Blue) / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-52
Gotowy
Jonathan Holkenov
SIAM BJJ / Halavanca
Anton Bang Rumble Sports Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Jaspar Torpus
BERSERKERS TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Vinicius Tinguan Hive BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-15
Gotowy
Patrick Bates
Hive BJJ
Simon Sonne Lyngby kampsportscenter Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-48
Gotowy
Mohamed Abouseif
Arte Suave DK
Vlad Robu Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Malik Safhan Qayum
Fightworld
Wygrana na punkty - 05:00
Jakob Houlby Bjj3000
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
William Isaksson
Knislinge Budoklubb
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:40
Emil Godály House of Samurai IF