Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
4-91
Gotowy
Cortney Vogel
Open Guard Jiu Jitsu
Nikola Kacperska North Side Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Female / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-99
Gotowy
Chrystal Schaffner
Hardscrabble Jiu Jitsu
Rana Muratoglu Cornerstone Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-84
Gotowy
Christian Alvarado
One Touch Fight Team
KJ Minor Carlson Gracie Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-79
Gotowy
Alexander Dayenian
Fit2DefendAcademy
Adrian Lopez Fusion Fitness MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
5-85
Gotowy
Andre Brown
Samurai Spirit Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Eddie Burgess Train Hard, Be Kind - Pica Pau
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
9-100
Gotowy
Nathaniel McNames
Loris Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
David Gonzalez Northbrook Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
6-90
Gotowy
Matt Cygan
Stay Safe Martial Arts
Ayden Johnson Zimmerman’s Freestyle Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-97
Gotowy
Ryan Ague
10th Planet - Lombard
Wygrana na punkty - 05:00
Tommy Zamiar CU Jiu Jitsu
No Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
10-85
Gotowy
Karla Demopoulos
Train Hard, Be Kind- Vianna Brothers
Ashley Basmajian 10th Planet - Lombard Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-86
Gotowy
Jeremiah Lawson
Warrior Evolution MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Mo Khateeb Palestine National Team
No Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
8-87
Gotowy
Anthony Giampapa
AXT Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Nhinjah Knight choke u University
No Gi Adult / Female / Blue / Adult / -125 lbs
(Day 1)
4-92
Gotowy
Zoe Crecos
Serafin BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ali Svandra Train Hard, Be Kind - Pica Pau
No Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
2-84
Gotowy
Brock Myers
BJJ Lab
Brandon Harris Northbrook Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-87
Gotowy
Brandon Blades
IQ Jiu-Jitsu
Alex Bannan Lake Effect Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-98
Gotowy
Ashton Gray
Academy of Self Defense
John Crews Living Art Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-86
Gotowy
Rafal Pacanek
PREVAIL combat sports
Xavier Arce Stay Safe Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:51
No Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-91
Gotowy
Audrey Parr
American Jujitsu
Sara Stanzione G.O.E. Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
No Gi Adult / Female / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-101
Gotowy
Chrystal Schaffner
Hardscrabble Jiu Jitsu
Rana Muratoglu Cornerstone Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-86
Gotowy
Andrew Salinas
Nova Gyms BJJ
Christian Alvarado One Touch Fight Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-80
Gotowy
Jason Cruise
American Jujitsu
Diego Diaz Chicago School of Grappling Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
9-104
Gotowy
Stephen McCall
Samurai Spirit Jiu Jitsu
Nathaniel McNames Loris Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-81
Gotowy
Adrian Lopez
Fusion Fitness MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Ayden Dang Revolution Fitness Center
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
5-87
Gotowy
Andre Brown
Samurai Spirit Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Eddie Burgess Train Hard, Be Kind - Pica Pau
No Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
8-88
Gotowy
Billy Clayton
All Star Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
GAGE CURTNER CU Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-99
Gotowy
Tommy Zamiar
CU Jiu Jitsu
Jonah Jardiel Chicago Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
No Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
2-85
Gotowy
Unknown User
Ronin Fitness
Wygrana na punkty - 05:00
Ben Borisenko Copa Jiu Jitsu
No Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
10-87
Gotowy
Karla Demopoulos
Train Hard, Be Kind- Vianna Brothers
Ashley Basmajian 10th Planet - Lombard Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-92
Gotowy
Mara Eloff
Serafin BJJ
Sara Stanzione G.O.E. Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:39
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-88
Gotowy
Irvin Valdes
Wrecking Ball MMA
Wygrana walkowerem
Aaron Ryker Bender Martial Arts and Fitness
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-88
Gotowy
Adrian Huerta
RMMA
Wygrana na punkty - 05:00
Mo Khateeb Palestine National Team
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
4-95
Gotowy
Eric Rivera
Premier Jiu Jitsu Academy
Ian Mullen One Touch Fight Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-100
Gotowy
John Crews
Living Art Brazilian Jiu Jitsu
Daniel Ortega Loris Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24