Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-1
Gotowy
Dalea St. Pierre
FlowState Fighting and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Chloe Diaz Studio 1908
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Lyla Adams
FUJI Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Paisley Sanders Team Squared BJJ
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-1
Gotowy
Dominique Vranos
Renzo Gracie CT
Madison Crockett Black Hole Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Maxine Fonseca
Essential Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Lochlan Dugal Black Hole Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-1
Gotowy
Arturo Pelaez
theJiuJitsuMill
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Nathaniel Yorgensen GRACIE SPORTS USA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Lucas Johnson
North Fork Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Michael Nguyen Fighting Arts Academy CT
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
Aleksandr Karbanovich
Brazilian Top Team Boston
Brez Lajqi Essential Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Skylar Jackson
Clobber Jiu Jitsu/Brian Beaury BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Celine Coba Cruvinel Brothers
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-3
Gotowy
Arian Lajqi
Essential Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:59
Liam Plavnicky Black Hole Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-4
Gotowy
Rj Kendall
No team ME
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Leo Mastrosimone Mannello Domus Autem Bello
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Lyla Adams
FUJI Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Benjamin Kuci Essential Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Ciara Davila
Marcelo Garcia CT
Maddox Young Evolution Grappling Academy Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-3
Gotowy
Brandon Castagna
ECUBJJ
Bruno Antonio MassBJJ-Arlington Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Ishany Garcia
Alston Shea Barnett Renzo Gracie RI Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Layla Jackson
Clobber Jiu Jitsu/Brian Beaury BJJ
Joachim Gonopolskiy Oneonta Academy of Jiu jitsu Wygrana na punkty - 02:34
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Lehi Arteaga
Bergen County BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:40
Chris Cipriano Plus One Defense Systems
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Matilda Downey
Brayden Scelia Black Hole Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Rj Kendall
No team ME
Leo Mastrosimone Mannello Domus Autem Bello Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-2
Gotowy
Dalea St. Pierre
FlowState Fighting and Fitness
Wygrana na punkty - 02:59
Chloe Diaz Studio 1908
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Skylar Jackson
Clobber Jiu Jitsu/Brian Beaury BJJ
Liam Davila Marcelo Garcia CT Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-7
Gotowy
Cristian Olmo
Black Hole Jiu-Jitsu
Arseny Gonopolskiy Oneonta Academy of Jiu jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-2
Gotowy
Madison Crockett
Black Hole Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Kailey Mceneany Evolution Grappling Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Benjamin Kuci
Essential Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Paisley Sanders Team Squared BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-3
Gotowy
Oliver Aragon
Marcelo Garcia CT
Wygrana na punkty - 03:00
Caius Geribo Brazilian Top Team Boston
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-2
Gotowy
Arturo Pelaez
theJiuJitsuMill
Daniel Greco Gracie Sports USA/Macarra BJJ Hamden Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Arian Lajqi
Essential Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Rishita Mahesh Gracie Farmington Valley
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Ishany Garcia
Kieran Dugal Black Hole Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Brez Lajqi
Essential Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Layla Jackson Clobber Jiu Jitsu/Brian Beaury BJJ
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
John Spessard
Manchester BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jerry Green Gracie Farmington Valley
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Rj Kendall
No team ME
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Leo Mastrosimone Mannello Domus Autem Bello
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Tristan TANG
Fit Club BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Avery Swan ENDURE Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-6
Gotowy
Nikolai Gonopolskiy
Oneonta Academy of Jiu jitsu
Alexander Plourde Ascension Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34