Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Acabado
Jarrod Holt
Dromana BJJ
Chris Triantopoulos Immersion MMA Won by points - 05:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-1
Acabado
Matthew Burcher
Precision MMA & Conditioning
Won by Decision - 05:00
Roderick O GRACIE HUMAITA BALMAIN
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Acabado
Alastair Volders
Absolute MMA
Kaan Husmek Australian Submission Academy Won by points - 05:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
8-1
Acabado
Branko Vasilije Begovic
XFC - Australian Top Team
Sabah Bugter XFC - Australian Top Team Won by Submission - 00:23
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-1
Acabado
Yakub Karatas
Australian Submission Academy
Max Gerasimov Pro-Fitness MMA Won by Submission - 01:50
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Acabado
Tobias Hand
True Grit Jiu Jitsu
Max Cassar Limitless MMA Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Acabado
Mitchell Williamson
10th Planet Jiu Jitsu Australia
Jorge Alvarez Absolute MMA Won by points - 05:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
10-3
Acabado
Yunus Ozyurek
John Donehue Jiu Jitsu
Yoyo Shan Immersion MMA Won by Submission - 02:08
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
8-2
Acabado
Ross Karefilakis
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:42
Aidin Selimovic XFC - Australian Top Team
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
9-4
Acabado
Max Speed
Will Machado - Comp Team
Yusuf Bekai Australian Elite Team Won by Submission - 00:16
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-1
Acabado
Abdullah Karatas
Burak Sarman Ju jitsu Academy
Won by Submission - 01:08
William Speed Academy Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-2
Acabado
Thanh Tan Luong
Immersion MMA
Won by Submission - 02:53
Aziz El Bakush None
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-1
Acabado
Chauntelle Leeder
Peninsula MMA
AMY Friedrich Kings MMA & Jiu Jitsu Won by Submission - 04:33
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-1
Acabado
Jackson Bragg
Bayside BJJ
Won by Submission - 00:21
Leiarnna Ferguson INFINITE MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Acabado
Gregory Amanatidis
Omega Jiu Jitsu and Mixed Martial Arts
Liam Foster DOMINANCE MMA Won by Submission - 04:57
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Acabado
Kaya Kandemir
Australian Submission Academy
Julian Nguyen Cia Paulista Australia Won by Submission - 00:07
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-7
Acabado
Sason Lama
Limitless MMA
Won by points - 03:00
Dylan Eales Australia ASBJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
10-4
Acabado
Yunus Ozyurek
John Donehue Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Yoyo Shan Immersion MMA
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-9
Acabado
Will Sun
Bayside BJJ
Won by Submission - 01:23
Zachariah Hand True Grit Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-2
Acabado
Frankie Lewis
Pro-Fitness MMA
Won by points - 03:00
Ryder Nunlist Limitless MMA
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
3-5
Acabado
Max Buras
Australian Elite Team
Won by points - 03:00
Jake Nguyen Cia Paulista Australia
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-2
Acabado
Yakub Karatas
Australian Submission Academy
Carter Thomas Rise MMA Won by points - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-1
Acabado
Kanishk Arora
Australian Elite Team
Vanessa Karefilakis Australian Elite Team Won by points - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Acabado
Kaya Kandemir
Australian Submission Academy
Max Cassar Limitless MMA Won by Submission - 01:45
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
9-5
Acabado
Max Speed
Will Machado - Comp Team
Yusuf Bekai Australian Elite Team Won by Submission - 00:16
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Acabado
Raoul Lobo
Absolute MMA
Won by Submission - 00:29
Mustafa Altunbas Australian Submission Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-4
Acabado
Julian Nguyen
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 00:13
Tobias Hand True Grit Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-2
Acabado
Abdullah Karatas
Burak Sarman Ju jitsu Academy
Won by Submission - 01:10
William Speed Academy Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-3
Acabado
Kerem Kamil
Australian Elite Team
Flynn Liandouw Fortitude Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
8-3
Acabado
Branko Vasilije Begovic
XFC - Australian Top Team
Aidin Selimovic XFC - Australian Top Team Won by points - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
8-4
Acabado
Sabah Bugter
XFC - Australian Top Team
Won by Submission - 00:17
Ross Karefilakis Australian Elite Team
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-10
Acabado
Will Sun
Bayside BJJ
Won by Submission
Zachariah Hand True Grit Jiu Jitsu