Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-76
Окончено
Jonathan Gomez
Kaizen Tampa
Nick Rodhouse South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Won by points - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-96
Окончено
Rex Wu
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Qadir Sia Tri-Force BJJ Pasco County Won by Submission - 01:00
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
7-103
Окончено
Derek Nelson
Gracie Palm Harbor
Won by Walkover
Joshua Simmons Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
No Gi Adult / Female / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-89
Окончено
Bella Cortes
Gracie Palm Harbor
Won by points - 05:00
Alena V. Rodriguez Powerlab
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-101
Окончено
Jacob Underwood
Dragon Lair MMA
Phoenix Burbank Jackson Wink Smith Brothers Gym Won by Submission - 03:29
No Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
1-98
Окончено
Adam Baals
GRACIE TAMPA SOUTH
Won by points - 05:00
Noah Bensley Tri-Force BJJ Pasco County
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-102
Окончено
Michael Anderson
Punta Gorda Martial Arts
Richard Zimmerman North River Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:20
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-87
Окончено
Alex Moskov
10th Planet St. Pete
Johnathon Bass Universal Center of Natural Martial Arts Won by Submission - 02:31
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-78
Окончено
Nick Rodhouse
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Won by Walkover
Eric Nitzschke South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-79
Окончено
Nathaniel Fernandez
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Joseph Smith Won by Walkover - 03:41
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-103
Окончено
Jacob Nelson
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:00
Thomas Adams Gracie Palm Harbor
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-86
Окончено
Denny Locascio
Tri-Force BJJ Pasco County
Won by Submission - 00:19
Darryl Mcneil South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-99
Окончено
Hamza Redzovic
Redzovic Jiu Jitsu
Won by Submission - 04:16
Josiah Gallegos Inferno Mixed Martial Arts Academy
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-97
Окончено
Anthony Cheezan
DRAGONS LAIR MMA
Matthew Wolfe Team Venom Won by Submission - 04:06
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-104
Окончено
Matt Murray
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Richard Zimmerman North River Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:25
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-102
Окончено
Domenick Chiaravalloti
10th Planet St. Pete
Won by Submission - 01:48
Robert Goberman N/A
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-88
Окончено
Yoan Parmentier
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Jacob Williams Renzo Gracie Jiu-Jitsu Gainesville Won by Submission - 03:12
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-98
Окончено
Qadir Sia
Tri-Force BJJ Pasco County
Won by Submission - 01:04
Ryan Legasse Gracie Dade City
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-105
Окончено
Jacob Nelson
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:15
Michael Anderson Punta Gorda Martial Arts
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-103
Окончено
John Riyad
Gracie Trinity
Stephen Curley Marcello Garcia Gainesville Won by Submission - 01:14
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-90
Окончено
Eric Sarra
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Joshua Noonan Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo Won by points - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
8-88
Окончено
William Davis
GRACIE TAMPA SOUTH
Won by Submission - 04:21
Kevin Steele Inside control Academy
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-99
Окончено
Alexander Cortes
Alliance Marcelo Garcia
Won by Submission - 03:51
Matthew Wolfe Team Venom
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-80
Окончено
Jonathan Gomez
Kaizen Tampa
Won by Walkover
Eric Nitzschke South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-106
Окончено
Richard Zimmerman
North River Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:06
Thomas Adams Gracie Palm Harbor
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-104
Окончено
John Riyad
Gracie Trinity
Vincent Marseglia Tri-Force BJJ Pasco County Won by Submission - 00:52
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-89
Окончено
Jay Reed
North River Jiu-Jitsu
Dylan Sustaire South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Won by Walkover
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-89
Окончено
Georgi Varbanov
Inside control Academy
Won by points - 04:59
Johnathon Bass Universal Center of Natural Martial Arts
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
8-90
Окончено
Robert Deins
10th Planet St. Pete
Won by Submission - 02:05
Joshua Torres Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
No Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
1-100
Окончено
Noah Bensley
Tri-Force BJJ Pasco County
Won by points - 05:00
Tomas Flores .No team.
No Gi Adult / Female / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-91
Окончено
Bella Cortes
Gracie Palm Harbor
Won by Submission - 03:00
Kathryn Coker Tactics Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-101
Окончено
Hamza Redzovic
Redzovic Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Josiah Gallegos Inferno Mixed Martial Arts Academy