Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-13
Završeno
George Gildon-Davis
Combat Room Sydney
Isaiah Singh Pobedio Završnicom - 00:49
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-14
Završeno
Shakayla Hunt
Kemps MMA
Pobedio Završnicom - 02:59
Milan Shad-Sharpe VT1 Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
9-23
Završeno
Jerome Pace
Grappling Bros / GFTeam
Pobeda po poenima - 03:00
Rory Pattman VT1 Martial Arts Academy
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
5-21
Završeno
Ghassan Hamze
Fearless Martial Arts
Aden Joelson Grappling Bros / GFTeam Pobedio Završnicom - 00:39
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
8-14
Završeno
Jordan Luhr
C4 Brazillian Jiu Jitsu
Unknown User Grappling Bros / GFTeam Pobeda po poenima - 04:00
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-16
Završeno
Matthew Hare
MYBJJ TEAM
Edgar Acevedo GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Pobedio Završnicom - 00:49
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-17
Završeno
Zack Whitmarsh
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Lucas Bernardo Pobedio Završnicom - 00:49
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-17
Završeno
Jakub Marosz
GRACIE HUMAITA HQ ALEXANDRIA
Pobedio Završnicom - 02:51
Nathan Ballard Jiu Jitsu Kingdom
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-14
Završeno
Jordan Hunt
Kemps MMA
Pobedio Završnicom - 00:26
Tynan Conte Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
4-24
Završeno
Alexander Passarelli
Team Lead
Noah Walliss Grappling Bros / GFTeam Pobedio Završnicom - 02:58
Absolute Gi / Female / White / Adult
(Day 1)
Završeno
Elyssa Dix
GARAGE JIU-JITSU
Pobeda bez borbe
Alex Dennis Legion 13
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-15
Završeno
Myles Ritter
Team Perosh MMA
Missy Cayuqueo Gracie Humaita Pobedio Završnicom - 00:20
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-18
Završeno
Robin Lay
MYBJJ TEAM
Benny Gray Carlson Gracie Team Pobedio Odlukom - 05:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-18
Završeno
Brigitte Massih
Team Perosh MMA
Omar Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Pobedio Završnicom - 01:12
Absolute Gi / Female / White / Adult
(Day 1)
7-20
Završeno
Elyssa Dix
GARAGE JIU-JITSU
Pobeda po poenima - 05:00
Kylie Mathews MYBJJ TEAM
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-16
Završeno
Jesse James KILPATRICK
Kemps MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
9-22
Završeno
Axyl Howie
Team Perosh MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Chae Conte Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
3-15
Završeno
Ali Hassan
Australian Top Team
Pobedio Završnicom - 01:36
Thomas Ng VT1 Martial Arts Academy
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-18
Završeno
David Kuperman
ORIGEM JIU-JITSU
Edgar Acevedo GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Pobedio Završnicom - 03:30
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
5-22
Završeno
Ghassan Hamze
Fearless Martial Arts
Aden Joelson Grappling Bros / GFTeam Pobedio Završnicom - 00:37
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-27
Završeno
Will Pollet
Jiu Jitsu Kingdom
Pobedio Završnicom - 01:59
Tim Goodwin SOUL FIGHTERS NEWCASTLE
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-19
Završeno
Zack Whitmarsh
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Omar Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Pobedio Završnicom - 01:02
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
3-18
Završeno
Connor Skiffington
Combat Room Sydney
Arman Goharinasab Australian Top Team Pobeda po poenima - 04:00
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-19
Završeno
Lucas Kennedy
MYBJJ TEAM
Pobedio Završnicom - 01:52
John Luhr MYBJJ TEAM
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-17
Završeno
Missy Cayuqueo
Gracie Humaita
Pobedio Završnicom - 02:49
Milan Shad-Sharpe VT1 Martial Arts Academy
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
8-16
Završeno
Unknown User
Grappling Bros / GFTeam
Pobedio Odlukom - 04:00
Daniel Jahaniyan Australian Top Team
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
4-25
Završeno
Alexander Passarelli
Team Lead
Noah Walliss Grappling Bros / GFTeam Pobeda po poenima - 04:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-20
Završeno
Brigitte Massih
Team Perosh MMA
Lucas Bernardo Pobedio Završnicom - 01:12
Absolute Gi / Female / White / Adult
(Day 1)
7-21
Završeno
Amel Mouhtadi
Pobeda po poenima - 05:00
Lara Rowlands KINETIC MARTIAL ARTS
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
9-26
Završeno
Bailey Sleijpen
Grappling Bros / GFTeam
Joshua Flack GRACIE BARRA CAMPBELLTOWN Pobedio Završnicom - 02:49
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -210 lbs
(Day 1)
5-24
Završeno
Hao Thai
Powercore MMA
Joel Gaal Team Perosh MMA Pobeda po poenima - 04:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-18
Završeno
Shakayla Hunt
Kemps MMA
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:10