Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-46
Završeno
Chris Moore
Training Grounds
George Kinezos GRACIE HUMAITA HQ ALEXANDRIA Pobedio Završnicom - 03:28
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
8-62
Završeno
Mohamad Oueik
Australian Top Team
Jordan Galloway Training Grounds Pobedio Završnicom - 02:46
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-61
Završeno
Dan Watts
MYBJJ TEAM
Unknown User UFC GYM Blacktown Pobedio Završnicom - 04:44
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-60
Završeno
Wilson Kung
Integrated Combat Centre
Anton Hollero Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-42
Završeno
Jack Leslie
Training Grounds
Nawaf Faris Volkz Jiujitsu Academy Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs & Over
(Day 1)
5-51
Završeno
Nemanja Bubnjevic
Grappling Education
Pobeda po poenima - 05:00
Guillermo Taruia Galeb BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-52
Završeno
Gurkirt Singh
Integrated Combat Centre
Aiden Lambert Pobeda po poenima
Gi Adult / Female / White / Adult / Over 165 lbs
(Day 1)
1-56
Završeno
Amel Mouhtadi
Gracie Barra St Peters Australia
Pobedio Završnicom - 02:37
Briarna Zivanovic UFC GYM Blacktown
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-62
Završeno
Allen Francis
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Surosh Sabeti Gracie Barra Pobedio Završnicom - 01:15
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-50
Završeno
Daniel Alexander
Boris Ng Integrated Combat Centre Pobedio Završnicom - 03:25
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -135 lbs
(Day 1)
4-57
Završeno
Amy Boshek
Gracie Barra Sydney
Tania Tsaknakis GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Pobedio Odlukom - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Završeno
James Sangalli
Clube de Lutas
Pobeda bez borbe
Reuel Teodoro UFC GYM WETHERILL PARK
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
8-66
Završeno
Daniel Barros
Clube de Lutas
Neel Saverimuttu Integrated Combat Centre Pobeda po poenima - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-63
Završeno
Blake Hanson
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Pobedio Završnicom - 00:21
Simon Kaijage Nova Uniao
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-47
Završeno
Renz Tan
Kings Academy Australia
Pobeda po poenima - 05:00
Ryan Hale Clube de Lutas
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-64
Završeno
Surosh Sabeti
Gracie Barra
Pobedio Odlukom - 05:00
Daniel Scarlett Team Lead
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-60
Završeno
Bo Zheng
Team Perosh MMA
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:48
Phil Howard LANGES MMA
Gi Adult / Female / White / Adult / Over 165 lbs
(Day 1)
1-57
Završeno
Elyssa Dix
GARAGE JIU-JITSU
Melanee Savage Training Grounds Pobedio Završnicom - 03:53
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-61
Završeno
Tyler Shirvington
Marco Yip VT1 Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-51
Završeno
Steve Kim
Team Perosh MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Tom Reed Integrated Combat Centre
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
5-56
Završeno
Sho Saburi
VT1 Martial Arts Academy
Ryan Walsh GARAGE JIU-JITSU Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-47
Završeno
Athena Martinez
Australian Top Team
Pobeda po poenima - 05:00
Uyen Nhan Thai Powercore MMA
Gi Adult / Female / White / Adult / Over 165 lbs
(Day 1)
1-58
Završeno
Louise Elizabeth
Team Lead
Briarna Zivanovic UFC GYM Blacktown Pobeda po poenima - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-65
Završeno
Allen Francis
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Pobedio Završnicom - 03:22
Simon Kaijage Nova Uniao
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
8-64
Završeno
Mathew Leetham
Training Grounds
Pobeda po poenima - 05:00
Jordan Galloway Training Grounds
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-62
Završeno
Mohd Izhar
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Nathan Calingao SJJA Team Pobedio Završnicom - 02:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-48
Završeno
George Kinezos
GRACIE HUMAITA HQ ALEXANDRIA
Pobedio Završnicom - 01:49
David Clapperton MYBJJ TEAM
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-52
Završeno
Ahmed Yehia
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Pobeda po poenima - 05:00
Matthew Koefoed VT1 Martial Arts Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-43
Završeno
Roberto Pirillo
Gracie Barra Charlestown
Jordan Hutchinson Kings Academy Australia Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs & Over
(Day 1)
5-52
Završeno
Michael Mansor
UFC GYM WETHERILL PARK
Pobeda po poenima - 05:00
Nemanja Bubnjevic Grappling Education
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-66
Završeno
Blake Hanson
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Pobedio Završnicom - 00:53
Daniel Scarlett Team Lead