Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-7
Završeno
Nicholas Heller
The Lab Easton
Pobeda po poenima - 03:00
Colin Haffey Miloki Flow
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-11
Završeno
Gabrielle Motley
Precision JuJitsu
Neil Zelinsky EFC Renzo Gracie Academy Pobedio Završnicom - 00:35
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
11-9
Završeno
Grey McDavid
3rd Generation BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Lisandro Arriola 3rd Generation BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-6
Završeno
Violet Walley
3rd Generation BJJ
Brody Bienkowski Zombie BJJ/10th Planet Pobedio Završnicom - 00:14
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-12
Završeno
Ava Mooney
TAC TEAM BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Ella Murphy The Lab Easton
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-9
Završeno
Lola Madlin
The Lab Easton
Max Maggio PRECISION JIU-JITSU Pobeda po poenima - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-7
Završeno
Liam Gray
Quintella MMA
Van Adkins 3rd Generation BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
12-7
Završeno
Mutawakkil Hussein
Dragon Gym
Karsyn Glanzel 302 BJJ / Balance Pobedio Završnicom - 00:56
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-10
Završeno
Joseph Gomez
302 BJJ / Balance
Bobby Norwood Revolution BJJ / RMNU Pobedio Završnicom - 02:32
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-4
Završeno
Matthew Edlund
Black Hole Jiu-Jitsu
Gerry Masana Strategic Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-7
Završeno
Grayden McKee
3rd Generation BJJ
Sam Berenfeld Training Grounds BJJ and MMA Pobeda po poenima - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-6
Završeno
Mike Turpin
Method MMA
Pobedio Završnicom - 02:38
Ryan Chadwick Round Table BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
2-12
Završeno
Bruce Stine
3rd Generation BJJ
Bobby Klein Grindhouse MMA & Fitness Pobedio Završnicom - 00:22
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-8
Završeno
Gemma Laverty
Paramount Brazilian Jiu Jitsu
Hailey Hill Impact Martial Arts NJ Pobedio Završnicom - 01:49
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-11
Završeno
Tobias Maltais
Coalition Grappling Club
Ryan Hoofnagle The Lab Easton Pobedio Završnicom - 00:18
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
12-8
Završeno
Lorelei Fraser
3rd Generation BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Leah Gomez 302 BJJ / Balance
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
9-7
Završeno
Michael LeDonne
Carlos Henrique BJJ
Pobedio Odlukom - 03:00
JAYLEE HERNANDEZ Tiger Schulmann's White Plains
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
11-10
Završeno
Callum Borbidge
Close Quarters Brazilian Jiu Jitsu
Luke Arriola 3rd Generation BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-8
Završeno
Nikolas Allen
3rd Generation BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Natalie Gillett 3rd Generation BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
5-15
Završeno
Leo Ayala
PRECISION JIU-JITSU
Chase Crowley DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-10
Završeno
Chase Lepoidevin
Silva Fusion MMA & BJJ
Pobedio Završnicom - 01:18
Brayden Orwin ECUBJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-12
Završeno
Jayce Schaffer
Standard BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Bryan Corcoran PRECISION JIU-JITSU
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
7-12
Završeno
Mason Shaffer
House of Arts/SAS Team
Pobeda po poenima - 03:00
Meghan Simmons Close Quarters Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-12
Završeno
Gabrielle Motley
Precision JuJitsu
Pobedio Završnicom - 00:45
Isabella Santiago 3rd Generation BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-7
Završeno
Christian Ipri
Alliance Pennsylvania
Pobedio Završnicom - 00:39
Benjamin Radzicki Hellfish MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-8
Završeno
Joseph Ferguson Jr
The Lab Easton
Brad Pearson Standard BJJ Pobedio Završnicom - 00:51
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -135 lbs
(Day 1)
6-19
Završeno
Titus Boehm
3rd Generation BJJ
Connor Woll Boa Brazilian Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:31
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-9
Završeno
Colin Haffey
Miloki Flow
Eli Klepatch House of Arts/SAS Team Pobedio Završnicom - 01:10
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
9-3
Završeno
Isla Tracy
Impact Martial Arts NJ
Eva LYTVYNOVA Main Line United BJJ Pobedio Završnicom - 00:10
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
8-14
Završeno
Stephen Elinski
Paramount Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Carson Andrews Impact Martial Arts NJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
11-11
Završeno
Lisandro Arriola
3rd Generation BJJ
Pobedio Završnicom - 01:08
Unknown User Close Quarters Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-11
Završeno
Lola Madlin
The Lab Easton
Chase Bracey Main Line United BJJ Pobeda po poenima - 03:00