Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Završeno
Thomas Stewart
Montrose Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda bez borbe
Mekiel Arutyunyan Gracie Barra Sandy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Završeno
Mekiel Arutyunyan
Gracie Barra Sandy
Kimber J Berger Pocatello Jiu Jitsu Pobeda bez borbe
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Završeno
Mekiel Arutyunyan
Gracie Barra Sandy
Logan Whitworth Gracie Barra Sandy Pobeda bez borbe
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Završeno
Mekiel Arutyunyan
Gracie Barra Sandy
Logan Whitworth Gracie Barra Sandy Pobeda bez borbe
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Završeno
Mekiel Arutyunyan
Gracie Barra Sandy
Logan Whitworth Gracie Barra Sandy Pobeda bez borbe
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Završeno
Emerson Langford
The Pit SLC
Pobeda po poenima - 03:00
Cheyenne Oborn Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Završeno
Bryan Cruces
10Th Planet Salt Lake City
Pobedio Završnicom - 03:16
Dalan Knight Basin Underground Grappling
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
4-1
Završeno
Glen Ingham
University of grappling
Pobeda po poenima - 05:00
Vaifoa Lealaitafea UTAH JIUJITSU
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Završeno
Nathaniel Davis
10Th Planet Salt Lake City
Shea O'Neill Kron Gracie Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Završeno
Cooper Bunleang
Combat Arts Strength & Conditioning
David Anderson Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 02:11
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Završeno
Tyler Zumhofe
University of grappling
Pobeda bez borbe
Corriell Brotherwood MMA Lab
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Završeno
RAY MCDONALD
Absolute MMA Behring
Pobeda bez borbe
Justin Cunningham GRACIE BARRA (USA)
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Završeno
John Woodworth
Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:35
Tyler Clancy Agema Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Završeno
Thomas George
Vibe Jiu Jitsu & Grappling Arts
Spencer Woodland Team Rigan Machado Pobedio Završnicom - 00:48
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-1
Završeno
Scarlett Ferrari
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Bruce Baird First BJJ Carlson Gracie Utah Pobedio Odlukom
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
4-2
Završeno
Glen Ingham
University of grappling
Pobedio Završnicom - 00:42
RAY MCDONALD Absolute MMA Behring
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-7
Završeno
Maria Nalu Lemos Figueiredo
ALLIANCE
Pobedio Odlukom - 03:00
Alice St Claire Combat Arts Strength & Conditioning
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Završeno
Shea O'Neill
Kron Gracie Jiu-Jitsu
Christian Reis Fusion MMA & Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-2
Završeno
Alaxandra Matravers
Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Harrison Langford The Pit SLC Pobedio Završnicom - 00:15
Gi Kids / Grey / 8 - 10 years / -85 lbs
(Day 1)
4-4
Završeno
Bronson Ray
Strive Colina Combat Academy
Pobedio Završnicom - 00:26
Emma Spencer Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-4
Završeno
Winter Wolfe
First BJJ Carlson Gracie Utah
Judah Melear Alliance Jiu Jitsu Boise Pobedio Završnicom - 01:45
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Završeno
Emerson Langford
The Pit SLC
Pobeda po poenima - 03:00
Cooper Bunleang Combat Arts Strength & Conditioning
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
6-7
Završeno
Hollis Hart
Deep Half BJJ
Martin McCracken Alliance Jiu Jitsu Boise Pobedio Odlukom - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
4-7
Završeno
Trace Ziegler
Westside BJJ
Pobedio Odlukom - 03:00
Silas Melear Alliance Jiu Jitsu Boise
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Završeno
Bryan Cruces
10Th Planet Salt Lake City
Tyler Zumhofe University of grappling Pobedio Završnicom - 01:27
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-4
Završeno
Spencer Woodland
Team Rigan Machado
Pobedio Završnicom - 02:25
Braylen Thompson Basin Underground Grappling
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-4
Završeno
Cheyenne Oborn
Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
David Anderson Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Završeno
John Woodworth
Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:26
Michael Meissner Colossal Fight Company
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-3
Završeno
Grant Hart
Deep Half BJJ
Pobedio Završnicom - 02:14
Bosten Fry First BJJ Carlson Gracie Utah
Gi Kids / Grey / 8 - 10 years / -85 lbs
(Day 1)
4-5
Završeno
Bronson Ray
Strive Colina Combat Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Kyzer Vettori Renzo Gracie Utah
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-3
Završeno
Scarlett Ferrari
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Alaxandra Matravers Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 03:00