Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-18
Završeno
Aiden Degoma
Musquiz Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:26
Joseph Gutierrez Jr SBG TEXAS
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs x
(Day 1)
2-24
Završeno
Yadhira Villarreal
Ultimate Submission Academy
Pobedio Završnicom - 01:45
Jasper Chateau Trinity Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
6-18
Završeno
Alejandro Mascorro
Brazilian Top Team- San Antonio
Desi Perez True JiuJitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-15
Završeno
James Schwartz
RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Pobeda po poenima - 03:00
Israel O'Day Musquiz Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-15
Završeno
Judah O'Day
Musquiz Jiu Jitsu
Pobeda po poenima
Eliana Sedano Musquiz Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
9-20
Završeno
Broderick Mann
Ohana Academy (San Antonio)
Luis Garcia Gracie Barra Corpus Christi Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
7-21
Završeno
Matthew Olguin
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda po poenima - 03:00
Leia Wahnon Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-19
Završeno
Billy Dingle
Yumi Santos Ohana Academy (San Antonio) Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
10-22
Završeno
Roman Cortes
Ultimate Submission Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Aransa Gonzalez ASA BJJ academy by dream art
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-22
Završeno
Sammy Roque
Ohana Academy (San Antonio)
Adaiah O'Day Musquiz Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-20
Završeno
Nyla Kitchens
Enzo Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:54
Calan Smith SBG TEXAS
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-20
Završeno
Amadeus Garcia
Ohana Academy (San Antonio)
Jonah Warrick Trinity Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-16
Završeno
Eric Martinez
Ohana Academy (San Antonio)
Asher Terrell RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-16
Završeno
Gwen Kokesh
Brazilian Top Team- San Antonio
Andre Robles Ohana Academy (San Antonio) Pobedio Završnicom - 00:34
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
Završeno
Victoria Chavez
Ohana Academy (San Antonio)
Azalea Wahnon Ohana Academy (San Antonio) Pobeda bez borbe
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-17
Završeno
Jin Cloud Santos
Ohana Academy (San Antonio)
Pobedio Odlukom - 03:00
Grayson Weaver Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
9-21
Završeno
Katalina Villanueva
Ohana Academy (San Antonio)
Gavin Ognoskie Atos Austin Pobedio Odlukom - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-20
Završeno
Aiden Degoma
Musquiz Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Jack Kinstley SBG TEXAS
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
6-20
Završeno
Elijah Bass
Ohana Academy (San Antonio)
Sebastian Gomez Ohana Academy (San Antonio) Pobedio Završnicom - 01:01
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-28
Završeno
Cooper Spanton
JJ Machado Austin
Pobedio Završnicom
Celestina Martinez A-FORCE BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
10-23
Završeno
Raylan Bassett
Brazilian Top Team- San Antonio
Marcus Miranda Ultimate Submission Academy Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-19
Završeno
Lilith Hernandez
House of Jiu-Jitsu
Kai Scherer Carlos Machado Jiu Jitsu Mid Cities Pobedio Završnicom
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-23
Završeno
Slade Chadwell
RDA Judo/Team Bluejitsu
Pobedio Završnicom - 01:31
Brandan Stromer Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-21
Završeno
Layne Flieller
Ultimate Submission Academy
Jack Ellis Brazilian Top Team- San Antonio Pobedio Završnicom - 01:32
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
6-21
Završeno
Azalea Wahnon
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda po poenima - 03:00
Liam Martinez Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -105 lbs
(Day 1)
4-22
Završeno
Jenalisa Moreno
Ohana Academy (San Antonio)
Lucas Tompkins SBG TEXAS Pobedio Završnicom - 02:20
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-17
Završeno
Israel O'Day
Musquiz Jiu Jitsu
Buster Haley SBG TEXAS Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-20
Završeno
Gaige Faulkner
House of Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Prescilla Perez True JiuJitsu Academy
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs x
(Day 1)
2-25
Završeno
Yadhira Villarreal
Ultimate Submission Academy
Pobeda po poenima - 01:18
Jackson Bacon SBG TEXAS
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
9-22
Završeno
Ark Turc
Trinity Jiu Jitsu
William Cardinal NBTC BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-18
Završeno
Willa Chambers
Musquiz Jiu Jitsu
Caleb Christian RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-22
Završeno
Jonah Warrick
Trinity Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Lincoln Bourne Ohana Academy (San Antonio)