Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-14
Završeno
Tully Semovic
ISOHEALTH
Pobedio Završnicom - 04:42
Keegan Jones M16/Beachside Jiu-Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -170 lbs
(Day 1)
2-17
Završeno
Jaxon Vanek
Mildura Martial Arts
Jack Power Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-16
Završeno
Jackson Dunn
Arruda BJJ
Tyler Dunstall M16/Beachside Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
4-20
Završeno
Brodie Clapton
Arruda BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Joel Hart Arruda BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-16
Završeno
Cohen King
Arruda BJJ
Trinity Parker Element Martial Arts + Fitness - South Australia Pobedio Završnicom - 02:02
No Gi Kids / Expert (Green/Blue) / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
1-23
Završeno
Cooper Germane
Mildura Martial Arts
Connor Kearney Arruda BJJ Pobedio Završnicom - 01:25
Absolute Gi / Male / Brown / Adult
(Day 1)
2-19
Završeno
Augustas McCallum
Mildura Martial Arts
Pobeda po poenima - 05:00
Ryliegh Collins Trilemma Grappling
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
3-19
Završeno
Ronin Moloney
Mildura Martial Arts
Jack Cooper M16/Beachside Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:40
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
4-19
Završeno
Jackson Young
ISOHEALTH
Lachlan Mendoza Mildura Martial Arts Pobedio Završnicom - 03:08
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
2-20
Završeno
Ben Richardson
Mildura Martial Arts
Matt Pitman Mount Gambier Grappling Club Pobedio Završnicom - 01:07
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-17
Završeno
Cohen King
Arruda BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Trinity Parker Element Martial Arts + Fitness - South Australia
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
2-21
Završeno
Rathwan Fathi
Arruda BJJ
Jason Ferretti ISOHEALTH Pobedio Završnicom - 03:00
No Gi Kids / Expert (Green/Blue) / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
1-24
Završeno
Cooper Germane
Mildura Martial Arts
Connor Kearney Arruda BJJ Pobedio Završnicom - 03:03
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
4-24
Završeno
Brodie Clapton
Arruda BJJ
Liam Thomson ISOHEALTH Pobeda po poenima - 04:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
3-20
Završeno
Ronin Moloney
Mildura Martial Arts
Jack Cooper M16/Beachside Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:24
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
4-21
Završeno
Lachlan Mendoza
Mildura Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:58
Joel Hart Arruda BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-18
Završeno
Cohen King
Arruda BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Trinity Parker Element Martial Arts + Fitness - South Australia
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
2-24
Završeno
Cruz Parker
Arruda BJJ
Nate Davey M16/Beachside Jiu-Jitsu Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-1
Završeno
Aimee Konecny
Mildura Martial Arts
Nora Naomi Schultz Pobedio Završnicom
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-2
Završeno
Alana Barlow
Mildura Martial Arts
Sarah Scott Mildura Martial Arts Pobedio Završnicom
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-26
Završeno
Aaron Purdy
Toa BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Matt Pitman Mount Gambier Grappling Club
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-4
Završeno
Nora Naomi Schultz
Pobedio Završnicom
Sarah Scott Mildura Martial Arts
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-3
Završeno
Aimee Konecny
Mildura Martial Arts
Pobeda po poenima
Alana Barlow Mildura Martial Arts
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
4-22
Završeno
Liam Thomson
ISOHEALTH
Pobeda po poenima - 04:00
Jackson Young ISOHEALTH
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
2-22
Završeno
Ben Richardson
Mildura Martial Arts
Rathwan Fathi Arruda BJJ Pobedio Završnicom - 01:06
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
3-21
Završeno
Cj Goodrick
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:34
Hamayun Nasirie Mildura Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-25
Završeno
Jamie Yeend
Spektrum Martial Arts
Philip Argenio Chau Kaizen Pobeda po poenima - 05:00
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
2-23
Završeno
Matt Pitman
Mount Gambier Grappling Club
Jason Ferretti ISOHEALTH Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
4-23
Završeno
Joel Hart
Arruda BJJ
Jackson Young ISOHEALTH Pobeda po poenima - 04:00
Gi Adult / Male / Brown / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
3-23
Završeno
Ryliegh Collins
Trilemma Grappling
Augustas McCallum Mildura Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:34
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
4-25
Završeno
Andi Keil
ISOHEALTH
Pobedio Odlukom - 05:00
Lewis Florez Mildura Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-27
Završeno
Simon Petronici
Toa BJJ
Kyle Johnston ISOHEALTH Pobeda po poenima - 05:00