Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-33
Završeno
Jason Weiss
Team Junqueira
Pobedio Završnicom - 04:16
Edward Ellis GFTEAM
No Gi Kids / Beginner-Int / 9 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
3-35
Završeno
Brayden Tooch
Team Junqueira
Pobedio Završnicom - 01:23
Kolbe Schorr Steel City Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate-Advance / 13 – 14 years / -115 lbs
(Day 1)
5-30
Završeno
Gage Heilbrun
Elite Combative Systems
Pobedio Završnicom - 01:12
Ellah Kemerer PA Combat Sports
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-23
Završeno
Adam Oatman
Octane Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:34
Marty Simmons Stout PGH - Team Renzo Gracie
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-31
Završeno
Jude Barrick
GFT
Ray Shaffer Elite Combative Systems Pobedio Završnicom - 01:03
No Gi Kids / Intermediate-Advance / 13 – 14 years / -115 lbs
(Day 1)
5-31
Završeno
Cameron Ser
PA Combat Sports
Noah Ser PA Combat Sports Pobeda po poenima - 04:00
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
2-32
Završeno
Quinn Stewart
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Noah Mathias Steel City Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:41
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
4-34
Završeno
Zachary Coker
Next Level Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:25
Malik Shuman The Mat Factory
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-24
Završeno
Wei Yu
GF Team
Pobeda po poenima - 05:00
Marvory Crumb Stout PGH - Team Renzo Gracie
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
2-30
Završeno
Landon Snyder
Elite Combative Systems
Isabella McNutt Stout PGH - Team Renzo Gracie Pobeda po poenima - 03:00
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
6-40
Završeno
Mary Carter
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Pobedio Završnicom - 01:08
Laura Cook GFTEAM
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-36
Završeno
Jeremy Krocker
Kevin Hughes GFT Pobedio Završnicom - 03:07
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-34
Završeno
CHARLES HARN
Octane Martial Arts
Jason Weiss Team Junqueira Pobedio Završnicom - 04:46
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-36
Završeno
Adam Dane
Pittsburgh Martial Arts
Jeffrey Litzenburger Pittsburgh Martial Arts Pobedio Završnicom - 02:11
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
5-34
Završeno
David Martyn
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Ian Binotto Pittsburgh Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-37
Završeno
Jacob Fenton
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Luke Shaffer Ground Zero Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
2-31
Završeno
Leo Schorr
Steel City Martial Arts
Jackson Higgins Elite Combative Systems Pobedio Završnicom - 01:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-25
Završeno
Matthew Snyder
Elite Combative Systems
Adam Oatman Octane Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:02
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
2-33
Završeno
Dominic Wlodarski
Armezzani Jiujitsu Academy
Pobedio Završnicom
Isabella McNutt Stout PGH - Team Renzo Gracie
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
2-34
Završeno
Landon Snyder
Elite Combative Systems
Leo Schorr Steel City Martial Arts Pobeda po poenima - 03:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-37
Završeno
Adam Dane
Pittsburgh Martial Arts
Jeffrey Litzenburger Pittsburgh Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:44
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-35
Završeno
Matthew Wallenstein
GF TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Edward Ellis GFTEAM
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-26
Završeno
Marvory Crumb
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Marty Simmons Stout PGH - Team Renzo Gracie Pobedio Završnicom - 02:01
No Gi Kids / Intermediate-Advance / 13 – 14 years / -115 lbs
(Day 1)
5-32
Završeno
Gage Heilbrun
Elite Combative Systems
Pobedio Završnicom - 02:48
Noah Ser PA Combat Sports
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-38
Završeno
Jeremy Krocker
Anthony Iannamorelli Delete Pobedio Završnicom - 02:39
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-27
Završeno
Wei Yu
GF Team
Adam Oatman Octane Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:27
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -230 lbs
(Day 1)
4-39
Završeno
Rick Lipa
GF Team
Logan Stout Stout PGH - Team Renzo Gracie Pobedio Završnicom - 01:02
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
2-35
Završeno
Dominic Wlodarski
Armezzani Jiujitsu Academy
Noah Mathias Steel City Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:54
No Gi Kids / Intermediate-Advance / 13 – 14 years / -115 lbs
(Day 1)
5-33
Završeno
Cameron Ser
PA Combat Sports
Pobeda po poenima - 04:00
Ellah Kemerer PA Combat Sports
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-39
Završeno
Kevin Hughes
GFT
Pobeda po poenima - 05:00
Jacob Fenton Stout PGH - Team Renzo Gracie
Gi Adult / Female / White / Adult / -165 & Over 165 lbs
(Day 1)
1-29
Završeno
Allie Del Giorno
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Pobedio Završnicom - 02:07
Samantha Civitate GFTEAM
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
6-41
Završeno
Sarah Andrews
Stout PGH - Team Renzo Gracie
Allie Bolea GFTEAM Pobeda po poenima - 05:00