Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Färdig
Elijah Cook
Brasa CTA
Vann på Walkover - 00:00
Garett Edwards
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Färdig
John Rakes
ONE Academy
Vann på poäng - 05:00
Izak Bukky No team/association
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
14-1
Färdig
Phillip Rutherford
Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Christopher DeFina Consecution JiuJitsu/Black Hole BJJ Vann på Submission - 03:29
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Färdig
Nathan Saunders
Chicago Mixed Martial Arts
Paul Woodrum Tom DeBlass Affiliate Vann på poäng - 00:05
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
10-1
Färdig
Darla Sedlacek
Hurricane Jiu Jitsu (Cleveland)
Claire Butterfield Stout PGH - Team Renzo Gracie Vann på poäng - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-1
Färdig
Christopher Passerrello
Team Passos BJJ
Vann på Submission - 04:56
Tyler VanTassel Sonic Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-2
Färdig
Kevin Saunders
Pride Lands Jiu-Jitsu
JEFFERY SMITH Area502 MMA Carlson Gracie Jr. Team Vann på Submission - 02:07
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
11-1
Färdig
Isaac Silvia
Phil Clark’s martial arts & relson Gracie jiu jitsu
Vann på Submission - 00:39
Justin Mollette SAS/Ohio Combat Sports Academy
Absolute Gi / Male / Purple / Masters & Seniors
(Day 1)
6-2
Färdig
Andy Watkins
Team Shawn Hammonds
Daniel Giancola Buffalo United Martial Arts Vann på Submission - 00:50
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
9-1
Färdig
Samantha Valkenhaus
Vann på Submission - 03:57
Jayde Sheeley Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Absolute Gi / Female / White / Adult
(Day 1)
12-1
Färdig
Michelle Cai
Vortex Martial Arts Gym
Taylor Paul Pedigo Submission Fighting Vann på poäng - 05:00
Absolute Gi / Male / Brown / Masters & Seniors
(Day 1)
7-1
Färdig
Anthony Poor
Carlson Gracie Team
Robert Sintobin Drysdale/Zenith Vann på Submission - 04:49
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Färdig
Sean Holdren
Parkersburg Jiu-jitsu Academy
Jonathan Patton Team Chitwood Vann på Walkover
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
13-1
Färdig
Elijah Cook
Brasa CTA
Kameryn Risper Indiana Brazilian Jiu-Jitsu Academy (IBJJA) Vann på Submission - 01:07
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
11-2
Färdig
Landon Zambarrano
Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Vann på Submission - 01:00
Jacob Rechsteiner RuffHouse Columbus
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-5
Färdig
Aaron Jannetti
Endeavor
Sean Foster Ronin Training Center/ GFT-Ohio Vann på poäng - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-1
Färdig
Johnny Maclin
Vision MMA Dayton
Quintin Richards Black Market BJJ Vann på Submission - 01:31
Gi Adult / Female / Purple / Master (30+) / -165 lbs
(Day 1)
14-2
Färdig
Joie Rossi
Proving Grounds Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:30
Unknown User Ground Zero Jiu Jitsu
Absolute Gi / Female / Purple / Adult
(Day 1)
8-3
Färdig
Kayla Ross
Ground Zero Huntington/SAS
Heather Reinke Proving Grounds Jiu Jitsu Vann på Submission - 04:47
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
11-3
Färdig
Isaac Silvia
Phil Clark’s martial arts & relson Gracie jiu jitsu
Mohammad Hakim Torres Martial Arts Academy Vann på poäng - 05:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Färdig
Timothy Piatt
Team Chitwood
Joshua Posey Open Guard Jiu Jitsu Vann på Walkover
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Färdig
Austin Tracy
Top Level Martial Arts
Vann på Submission - 04:11
Caleb Deaver Hoover Combat Athletics
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
13-2
Färdig
Jonathan Patton
Team Chitwood
Vann på Submission - 03:30
Cullen Flaherty Sonic Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-4
Färdig
JEFFERY SMITH
Area502 MMA Carlson Gracie Jr. Team
Jacob Howarth Ronin Training Center/ GFT-Ohio Vann på Submission - 00:10
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
10-2
Färdig
Maiah Yankello
Armezzani Jiujitsu Academy
Vann på Submission - 03:00
Jessica Reed ONE Academy
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
9-2
Färdig
Sarah Crowder
Independent/Non affiliated
Krysta Nye Strong Hold Athletics/ TAC Team Wisconsin Vann på poäng - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-2
Färdig
Jeremy Parton
Top Level Martial Arts
Vann på Submission - 01:43
Colin Bennington Hoover Combat Athletics
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Färdig
Marty Jacobs
ONE Academy
Vann på Walkover
Unknown User Renzo Gracie Northern Valley
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -170 lbs
(Day 1)
12-2
Färdig
Kyle Campbell
United Art Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:47
Caleb Leiter Six Blades Midwest
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
5-1
Färdig
Joshua Posey
Open Guard Jiu Jitsu
Justin Gregory Immortal Martial Arts Center Vann på Submission
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-3
Färdig
Quintin Richards
Black Market BJJ
Vann på poäng - 05:00
Kalob Baker Queen City Grappling Club