Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-20
終了
Ava Cannon
Gracie humaita bankstown
Won by Submission - 02:54
Mia Poteris VT1 Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-22
終了
Klayton Chambers
Gracie Botany
Isaac Kovacevic Won by Submission - 01:49
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-23
終了
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Won by Submission - 00:23
Matthew Lee Gracie Barra West Ryde
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
11-17
終了
Kerem Kamil
Australian Submission Academy
Thomas Zelenak Gracie Barra West Ryde Won by points - 03:00
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Female) / -145 lbs
(Day 1)
15-20
終了
Stephanie Williams
SJJA Team
Gabriella Mino Gracie Barra West Ryde Won by Submission - 01:40
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-15
終了
Noah Lovell
Locals Jiu Jitsu Academy
Omar Elmasri Sydney Wrestling Academy Won by points - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-16
終了
Chloe Wu
Ultimate Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification) - 02:07
Hassan Youssef IFA Martial Arts
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
13-20
終了
Anders Kerr
Integrated Combat Centre
Lucas Walker Flux Jiu Jitsu Won by Submission - 00:52
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-24
終了
SAEED ABDI
kma martial arts
Haroun Moussa The Grappling Lab Prestons Won by Submission - 00:58
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-16
終了
Tyler Buckle
SJJA Team
Urijah Robbertse Iconic Jiu Jitsu Won by points - 02:44
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
14-16
終了
Maksim Korac
Northern Beaches Jiu-Jitsu Academy
Noah Waldie Alliance BJJ Australia Won by Submission - 01:41
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-23
終了
Lachlan Yu-An Ho
Gracie Barra West Ryde
Won by Submission - 02:49
Nicolas Kristek ORIGEM JIU-JITSU
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
3-13
終了
Keenan Maarbani
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 03:00
Liam Nicholls AUSTRALIAN GRAPPLING CLUBS
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-25
終了
Matthew Lee
Gracie Barra West Ryde
Carolina Falzon TEAM FALZON Won by Submission - 01:19
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-16
終了
Aiden Hamid
Volkz jiu jitsu academy
Won by Submission - 00:32
Mahdi Youssef IFA Martial Arts
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
11-18
終了
Manni Alam
High Rollers
Won by Decision - 03:00
Ali Anmak Sydney Wrestling Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
1-12
終了
UTHMAN ABDI
kma martial arts
Dylan Vargas Gracie Barra West Ryde Won by Submission - 02:27
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
14-18
終了
Zaid Afiouni
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:36
Hamzah Elhami Sydney Wrestling Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
4-16
終了
Elias Nassif
Elite Martial Arts & Fitness Centre
Won by Submission - 02:24
Ibrahim Atie IFA Martial Arts
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
13-19
終了
Kodar Chaouk
High Rollers
Won by Submission - 01:21
Denniel Rey Villanueva UFA Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-21
終了
Zakariya Chamma
Sydney Wrestling Academy
Won by Submission - 00:24
Cooper Buckle SJJA Team
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
15-19
終了
Lewis Massih
Team Perosh MMA
Lennox Kotevski Integrated Combat Centre Won by Decision - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-17
終了
Noah Garcia
Shirudo Ultimate Martial Arts
Won by points - 03:00
Khoder Kahla High Rollers
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-22
終了
Mia Poteris
VT1 Martial Arts Academy
Muhammad Maamari The Grappling Lab Prestons Won by Submission - 00:11
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-17
終了
Omar Elmasri
Sydney Wrestling Academy
Won by points - 03:00
Orion Carr WOLFLIFE ACADEMY
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
16-15
終了
Kong D. Renzo
Australian Elite Team
Won by Disqualification (disqualification) - 01:35
Mason Reeves Gracie Smeaton Grange
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-26
終了
Khalid Chaouk
High Rollers
Won by Submission - 00:39
Haroun Moussa The Grappling Lab Prestons
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-29
終了
Ashton Drayton
Apex Jiu Jitsu Academy
Muhammad Elmasri Sydney Wrestling Academy Won by points - 03:00
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
14-14
終了
Alexander Christian
Powercore MMA
Won by points - 04:00
Maksim Korac Northern Beaches Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-17
終了
Zekki Shen
Derp Jitsu
Won by points - 03:00
Ellie Poteris VT1 Martial Arts Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-13
終了
Lucas Cannon
Sitsongpeenong
Won by Submission - 00:13
Harrison Everett Sydney Wrestling Academy