Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-27
Afgelopen
Tyke Ott
Easton Training Center - Centennial
Gewonnen via Overgave - 00:52
Kaidyn Tucker Childress BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-29
Afgelopen
Cy Harrington
Katharo Training Center
Scarlett Frost Easton Training Center - Littleton Gewonnen op Beslissing - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-29
Afgelopen
Landon Murphy
Portela BJJ
Jaxon Dobler Madhouse BJJ Gewonnen via Overgave - 01:43
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
-27
Afgelopen
Sofia Bujanda
Easton Training Center - Littleton
Gewonnen via Punten - 03:00
Tai Housley Gracie Barra Centennial
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-28
Afgelopen
Ashlynn Whiting
Madhouse BJJ
Rowdy Pritt Easton Training Center - Longmont Gewonnen via Overgave - 02:20
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-28
Afgelopen
Gavin Storey
Combative Fighting Systems
Gewonnen via Punten - 03:00
Sheyla Sanchez Easton Training Center - Longmont
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Tegan Kayyem
Easton Training Center - Denver
Gewonnen via Walkover
Chloe Garza Gracie Barra Centennial
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-33
Afgelopen
Payslie Griffin
Carlson Gracie Castle Rock
Mister Johnson Madhouse BJJ Gewonnen op Beslissing - 00:45
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-28
Afgelopen
Caden St Angelo
Catalyst Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:45
Ella Holt Madhouse BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
-28
Afgelopen
Carson Diana
PRIME BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:18
Tobias Brown Portela BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-18
Afgelopen
Nolan Penarotti
Gracie Barra Centennial
Gewonnen via Overgave - 01:14
Colby Brown Nomad Grappling Club
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-28
Afgelopen
Nadia Mavrick
Easton Training Center - Littleton
Kaleb Reisner Madhouse BJJ Gewonnen via Overgave - 02:30
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-30
Afgelopen
Brandyn Gentry
Madhouse BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:17
Zulay Fontane Warrior Fitness Center
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
-29
Afgelopen
Mina Rodriguez
Prime Brazilian Jiu Jitsu
Jylian Cabral Carlson Gracie Castle Rock Gewonnen via Overgave - 00:46
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-34
Afgelopen
Matthew Dews
Katharo Training Center
Hunter Divine Catalyst Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:32
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-29
Afgelopen
Emma Mignosa
Madhouse BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:53
Evan Ohrt Madhouse BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-29
Afgelopen
Clayton Hicks
Madhouse BJJ
Tyler Loyd Gracie Jiu-Jitsu Aurora Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-29
Afgelopen
Lennox Laughlin
Gracie Barra Centennial
Gewonnen via Punten - 03:00
Kaidyn Tucker Childress BJJ
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
-31
Afgelopen
Liam Ford
Ground Zero Glenwood Springs
Emily Cox Carlson Gracie Castle Rock Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-30
Afgelopen
Jonah Montgomery
GRACIE BARRA (USA)
Cameron Thompson Easton Training Center - Longmont Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
-34
Afgelopen
Tobias Brown
Portela BJJ
Alyssa Diflumeri Brazilian Top Team Evergreen Gewonnen via Overgave - 00:45
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-30
Afgelopen
Justin Ramirez
Aspen MMA
Milo Fletcher-LaBelle Otomi / Caio Terra Association Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-26
Afgelopen
Michael Neupert
PRIME BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Cy Harrington Katharo Training Center
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-32
Afgelopen
Jaxon Dobler
Madhouse BJJ
Dillon Long Catalyst Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 02:55
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-22
Afgelopen
Delaney Divine
Catalyst Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Emran Rasulov Easton Training Center - Centennial
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
-33
Afgelopen
Jylian Cabral
Carlson Gracie Castle Rock
Carson Diana PRIME BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-35
Afgelopen
Trevor Pearson
Catalyst Jiu-Jitsu
Mister Johnson Madhouse BJJ Gewonnen via Overgave - 01:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-30
Afgelopen
Alexander Conrad
Madhouse BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:09
Ashlynn Whiting Madhouse BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
5-31
Afgelopen
Clive Klinkenberg
Easton Training Center - Boulder
DANIEL MUNOZ Easton Training Center - Littleton Gewonnen op Beslissing - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
-32
Afgelopen
Brynn Crane
Otomi / Caio Terra Association
Nadia Man Catalyst Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:26
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-30
Afgelopen
Landon Stadterman
Childress BJJ
Sheyla Sanchez Easton Training Center - Longmont Gewonnen op Beslissing - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-35
Afgelopen
Nadia Mavrick
Easton Training Center - Littleton
Gewonnen via Overgave - 01:02
Landon Murphy Portela BJJ