Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-27
Gotowy
Tyke Ott
Easton Training Center - Centennial
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Kaidyn Tucker Childress BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-29
Gotowy
Cy Harrington
Katharo Training Center
Scarlett Frost Easton Training Center - Littleton Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Landon Murphy
Portela BJJ
Jaxon Dobler Madhouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
-27
Gotowy
Sofia Bujanda
Easton Training Center - Littleton
Wygrana na punkty - 03:00
Tai Housley Gracie Barra Centennial
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Ashlynn Whiting
Madhouse BJJ
Rowdy Pritt Easton Training Center - Longmont Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-28
Gotowy
Gavin Storey
Combative Fighting Systems
Wygrana na punkty - 03:00
Sheyla Sanchez Easton Training Center - Longmont
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
Gotowy
Tegan Kayyem
Easton Training Center - Denver
Wygrana walkowerem
Chloe Garza Gracie Barra Centennial
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-33
Gotowy
Payslie Griffin
Carlson Gracie Castle Rock
Mister Johnson Madhouse BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:45
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-28
Gotowy
Caden St Angelo
Catalyst Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Ella Holt Madhouse BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
-28
Gotowy
Carson Diana
PRIME BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Tobias Brown Portela BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-18
Gotowy
Nolan Penarotti
Gracie Barra Centennial
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Colby Brown Nomad Grappling Club
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Nadia Mavrick
Easton Training Center - Littleton
Kaleb Reisner Madhouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-30
Gotowy
Brandyn Gentry
Madhouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Zulay Fontane Warrior Fitness Center
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
-29
Gotowy
Mina Rodriguez
Prime Brazilian Jiu Jitsu
Jylian Cabral Carlson Gracie Castle Rock Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-34
Gotowy
Matthew Dews
Katharo Training Center
Hunter Divine Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-29
Gotowy
Emma Mignosa
Madhouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Evan Ohrt Madhouse BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-29
Gotowy
Clayton Hicks
Madhouse BJJ
Tyler Loyd Gracie Jiu-Jitsu Aurora Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-29
Gotowy
Lennox Laughlin
Gracie Barra Centennial
Wygrana na punkty - 03:00
Kaidyn Tucker Childress BJJ
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
-31
Gotowy
Liam Ford
Ground Zero Glenwood Springs
Emily Cox Carlson Gracie Castle Rock Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Jonah Montgomery
GRACIE BARRA (USA)
Cameron Thompson Easton Training Center - Longmont Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
-34
Gotowy
Tobias Brown
Portela BJJ
Alyssa Diflumeri Brazilian Top Team Evergreen Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-30
Gotowy
Justin Ramirez
Aspen MMA
Milo Fletcher-LaBelle Otomi / Caio Terra Association Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-26
Gotowy
Michael Neupert
PRIME BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Cy Harrington Katharo Training Center
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-32
Gotowy
Jaxon Dobler
Madhouse BJJ
Dillon Long Catalyst Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 02:55
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-22
Gotowy
Delaney Divine
Catalyst Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Emran Rasulov Easton Training Center - Centennial
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
-33
Gotowy
Jylian Cabral
Carlson Gracie Castle Rock
Carson Diana PRIME BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-35
Gotowy
Trevor Pearson
Catalyst Jiu-Jitsu
Mister Johnson Madhouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-30
Gotowy
Alexander Conrad
Madhouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Ashlynn Whiting Madhouse BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
5-31
Gotowy
Clive Klinkenberg
Easton Training Center - Boulder
DANIEL MUNOZ Easton Training Center - Littleton Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
-32
Gotowy
Brynn Crane
Otomi / Caio Terra Association
Nadia Man Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-30
Gotowy
Landon Stadterman
Childress BJJ
Sheyla Sanchez Easton Training Center - Longmont Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-35
Gotowy
Nadia Mavrick
Easton Training Center - Littleton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Landon Murphy Portela BJJ