Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
2-1
Gotowy
Stephanie Cline
Colorado BJJ Stapleton
Wygrana na punkty - 05:00
Jordyn Fenimore Madhouse BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
John Graham
Easton Training Center - Littleton
Elijah Meadows Childress BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Brian Lupo
Lōgōs JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Robert Vicario Evolution Jiu Jitsu AK
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Meadow Zamansky
Aspen MMA
Hayden Palmer Easton Training Center - Centennial Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-1
Gotowy
Hayden Hegg
Brazilian Top Team Evergreen
Wygrana na punkty - 03:00
Elijah Shivers Carlson Gracie Castle Rock
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Cody Jerabek
Madhouse BJJ
Juan Martinez V Childress BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-1
Gotowy
Colby Brown
Nomad Grappling Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Alyssa Noonan Combative Fighting Systems
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Thiago Gawryl
Motive Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Jackson Laughlin Gracie Barra Centennial
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-1
Gotowy
Annie Williams
Warrior Fitness Center
Bowie Zamansky Aspen MMA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-1
Gotowy
Loona Vigil
Combative Fighting Systems
Cruz Cisneros Warrior Fitness Center Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
2-2
Gotowy
Natalie Salcedo
Warrior Fitness Center
Wygrana na punkty - 05:00
Sarah Teschner Easton Training Center - Arvada
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Jake Cristanelli
Carlson Gracie Castle Rock
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Fernando Mercado AspenMMA
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Arseni Musteata
Aspen MMA
Maddox Ricketson The Sanctuary Wygrana na punkty
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-2
Gotowy
Jacob Shivers
Carlson Gracie Castle Rock
Ezekiel Douglas Easton Training Center - Centennial Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-2
Gotowy
Jayson Fincham
Carlson Gracie Castle Rock
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Hazel Willoughby Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-1
Gotowy
Royce A Martinez
303 Training Center
Liam Noonan Combative Fighting Systems Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Thurston Walkinshaw
Bounty Hunter Grappling
Logan Booton SOLFLO Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-1
Gotowy
Rowdy Pritt
Easton Training Center - Longmont
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Remi Hernandez High Altitude Martial Arts
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-8
Gotowy
Eli Green
Warrior Fitness Center
Decan Brown Nomad Grappling Club Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Jay Hildreth
Grapplers Garage
Dan Kerbs Harbour Combat Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-2
Gotowy
Kree Kotcher
Combative Fighting Systems
Nolan Penarotti Gracie Barra Centennial Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-3
Gotowy
Gunnar Stahuljak
Monument JiuJitsu
Nolan St Angelo Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-2
Gotowy
Ty Young
PRIME BJJ
Horan Jang PRIME BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Cael Galloway
Catalyst Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Beckham Sanfeliz Northern Colorado Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-3
Gotowy
Thales Gawryl
Motive Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Heidi Keck Black Label BJJ of Cheyenne
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-1
Gotowy
Brayden Johnson
PRIME BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:36
Andrew Conrad Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-4
Gotowy
Elijah Shivers
Carlson Gracie Castle Rock
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Jayson Fincham Carlson Gracie Castle Rock
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Elijah Meadows
Childress BJJ
Thiago Gawryl Motive Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-2
Gotowy
Mary Willis
Zingano Brighton
Larry Dalo Way of Jiu Jitsu / Conde Koma Judo Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
2-3
Gotowy
Jordyn Fenimore
Madhouse BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Sarah Teschner Easton Training Center - Arvada
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Maddox Ricketson
The Sanctuary
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Decan Brown Nomad Grappling Club
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Jesus Lopez Jr
Way of Jiu Jitsu / Conde Koma Judo
Connor Simms PRIME BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15