Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-13
Gotowy
Colby Brown
Nomad Grappling Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Heidi Keck Black Label BJJ of Cheyenne
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-11
Gotowy
Brian Lupo
Lōgōs JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Andre Guest Easton Training Center - Denver
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-11
Gotowy
Tyler Dixon
Madhouse BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jackson Utter Academy of Grind
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-10
Gotowy
Hudson Dunn
Easton Training Center - Centennial
Wygrana na punkty - 03:00
Bianca Rivera Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-9
Gotowy
Annie Williams
Warrior Fitness Center
Nolan Wilson Combative Fighting Systems Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-12
Gotowy
Thales Gawryl
Motive Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Ari Lowry The Sanctuary
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-9
Gotowy
Liam Noonan
Combative Fighting Systems
Wygrana na punkty
Larry Dalo Way of Jiu Jitsu / Conde Koma Judo
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
6-13
Gotowy
Ryley Tilkens
Carlson Gracie Castle Rock
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Stella Lindemann Zingano Brighton
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Loona Vigil
Combative Fighting Systems
Wygrane przez Poddanie (submission)
Jesus Lopez Jr Way of Jiu Jitsu / Conde Koma Judo
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-12
Gotowy
Jake Cristanelli
Carlson Gracie Castle Rock
Cael Galloway Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-10
Gotowy
Mary Willis
Zingano Brighton
Billie Holloway Childress BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-11
Gotowy
Hazel Willoughby
Madhouse BJJ
Nolan St Angelo Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-17
Gotowy
John Graham
Easton Training Center - Littleton
Hazel Montgomery GRACIE BARRA (USA) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
3-15
Gotowy
Aidan Senesac
Northern Colorado Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Jaxon Hicks Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-12
Gotowy
Gunnar Stahuljak
Monument JiuJitsu
Tiago Thayer Carlson Gracie Castle Rock Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-12
Gotowy
Kellan Main
Trials MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Evan Terwilliger Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Fernando Mercado
AspenMMA
Wygrana na punkty - 03:00
Beckham Sanfeliz Northern Colorado Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-9
Gotowy
Rowdy Pritt
Easton Training Center - Longmont
Wygrane przez Poddanie (submission)
Dane Richardson Carlson Gracie Castle Rock
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-10
Gotowy
Kree Kotcher
Combative Fighting Systems
Infiniti Myers Combative Fighting Systems Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
-19
Gotowy
Skky Coppinger
Madhouse BJJ
Eli Aldana III Atos Jiu-Jitsu Las Vegas Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
-13
Gotowy
Amara Hughes
Katharo Training Center
Leyna Wilson Combative Fighting Systems Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-13
Gotowy
Hayden Hegg
Brazilian Top Team Evergreen
Nolan St Angelo Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-13
Gotowy
Connor Simms
PRIME BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Loona Vigil Combative Fighting Systems
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-12
Gotowy
Devin Hightower
Warrior Fitness Center
Wygrana na punkty - 05:00
Colton Thomas Grapplers Garage
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-7
Gotowy
Arseni Musteata
Aspen MMA
FELIX JIMENEZ Carlson Gracie Castle Rock Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Dakota Binkley
14ers Jiu Jitsu
Savanna Hager PRIME BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Tyler Dixon
Madhouse BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jacobee Augustin Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
3-16
Gotowy
Aidan Senesac
Northern Colorado Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Jaxon Hicks Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-14
Gotowy
Cael Galloway
Catalyst Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Boreum Jang PRIME BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-14
Gotowy
Elijah Shivers
Carlson Gracie Castle Rock
Tiago Thayer Carlson Gracie Castle Rock Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-11
Gotowy
Andrew Conrad
Madhouse BJJ
Theodore Miller SOLFLO Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Elijah Meadows
Childress BJJ
Seamus Adams The Sanctuary Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18