Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-24
Gotowy
Hannah Hamilton
Catalyst Jiu-Jitsu
Nash Randolph Otomi / Caio Terra Association Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
Hailynn Clements
Fulcrum Jiu Jitsu Academy
Dalton St Angelo Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-21
Gotowy
Landon Stadterman
Childress BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Kaidyn Tucker Childress BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
-23
Gotowy
Amara Hughes
Katharo Training Center
Wygrana na punkty - 03:00
Jaycob Villafuerte Way of Jiu Jitsu / Conde Koma Judo
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Emma Mignosa
Madhouse BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Luxxtyn Helmer Catalyst Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-19
Gotowy
Rowdy Pritt
Easton Training Center - Longmont
Wygrana na punkty - 03:00
Charlie Caldwell Trials MMA
Gi Kids / Green/Blue / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
1-24
Gotowy
Emerson Preuss
Catalyst Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Ian Thompson Academy of Martial Arts
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
5-28
Gotowy
Armanni T
Zingano Brighton
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Bjorn Zingano bjj
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
-23
Gotowy
Grey Dobler
Madhouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Tilden Kim Easton Training Center - Centennial
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-28
Gotowy
Zulay Fontane
Warrior Fitness Center
Michael Neupert PRIME BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Matthew Dews
Katharo Training Center
Jayvion Rose Madhouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-33
Gotowy
Victoria Mavrick
Easton Training Center - Littleton
Brady Clements Fulcrum Jiu Jitsu Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
Gotowy
Chloe Garza
Gracie Barra Centennial
Cameron Thompson Easton Training Center - Longmont Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
2-25
Gotowy
Dominic Brown
Madhouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Lawson Harris Nomad Grappling Club
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Tegan Kayyem
Easton Training Center - Denver
Ella Preuss Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Dalton St Angelo
Catalyst Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Myles Smith
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Brooks Weiss
Gracie Barra Centennial
Trevor Pearson Catalyst Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
-28
Gotowy
Micaela Friedly
Dark Horse
Dylan Richardson Carlson Gracie Castle Rock Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-22
Gotowy
Lennox Laughlin
Gracie Barra Centennial
Wygrana na punkty - 03:00
Kingsleigh Hagin Childress BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
-22
Gotowy
Cali Palmer
Fulcrum Jiu Jitsu Academy
Rylee Moore PRIME BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-24
Gotowy
Caden St Angelo
Catalyst Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Evan Ohrt Madhouse BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-27
Gotowy
Brandyn Gentry
Madhouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Scarlett Frost Easton Training Center - Littleton
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Dillon Long
Catalyst Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Landon Murphy Portela BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-32
Gotowy
Seth Pursley
Catalyst Jiu-Jitsu
Rylan Shelly Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
-24
Gotowy
Ryder Graupmann
Madhouse BJJ
Declan Collins Catalyst Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-25
Gotowy
Copeland Hagin
Childress BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
McKenzie Willoughby Madhouse BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Jonah Montgomery
GRACIE BARRA (USA)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Hannah Hamilton Catalyst Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Jayvion Rose
Madhouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Luke LeBlanc Carlson Gracie Castle Rock
Gi Kids / Green/Blue / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
1-25
Gotowy
Ian Thompson
Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Mitchell Schutz Monument JiuJitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
-23
Gotowy
Gavin Trainor
Gracie Barra Fort Collins
Gabe Daniels Easton Training Center - Centennial Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-24
Gotowy
Zulay Fontane
Warrior Fitness Center
Wygrana na punkty - 03:00
Cy Harrington Katharo Training Center
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-23
Gotowy
Sheyla Sanchez
Easton Training Center - Longmont
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Kaidyn Tucker Childress BJJ