Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-13
Gotowy
Jackson Laughlin
Gracie Barra Centennial
Wygrana na punkty - 03:00
Logan Booton SOLFLO Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-6
Gotowy
Michael Mignosa
Madhouse BJJ
Nolan Wilson Combative Fighting Systems Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-8
Gotowy
Kellan Main
Trials MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Jackson Utter Academy of Grind
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-10
Gotowy
Jacob Shivers
Carlson Gracie Castle Rock
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Thales Gawryl Motive Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-7
Gotowy
Larry Dalo
Way of Jiu Jitsu / Conde Koma Judo
Billie Holloway Childress BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-9
Gotowy
Boreum Jang
PRIME BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Kaiya Kotcher Combative Fighting Systems
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-8
Gotowy
Brayden Johnson
PRIME BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Hudson Dunn Easton Training Center - Centennial
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
-53
Gotowy
Stephany Contreras
Aspen MMA
Kuyden Kim Easton Training Center - Centennial Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-9
Gotowy
Evan Terwilliger
Madhouse BJJ
Sadie Williams Warrior Fitness Center Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
FELIX JIMENEZ
Carlson Gracie Castle Rock
Wygrane przez Poddanie (submission)
Eli Green Warrior Fitness Center
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-11
Gotowy
Ezekiel Douglas
Easton Training Center - Centennial
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Heidi Keck Black Label BJJ of Cheyenne
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-14
Gotowy
Thurston Walkinshaw
Bounty Hunter Grappling
Barrett Hayes Otomi / Caio Terra Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
Ty Young
PRIME BJJ
Wygrana na punkty - 02:56
Jesus Lopez Jr Way of Jiu Jitsu / Conde Koma Judo
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-10
Gotowy
Meadow Zamansky
Aspen MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Aaron Keck Black Label BJJ of Cheyenne
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-8
Gotowy
Bowie Zamansky
Aspen MMA
Nolan Penarotti Gracie Barra Centennial Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-7
Gotowy
Alexander Conrad
Madhouse BJJ
Dane Richardson Carlson Gracie Castle Rock Wygrana na punkty
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-8
Gotowy
Royce A Martinez
303 Training Center
Mary Willis Zingano Brighton Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
6-12
Gotowy
Antonio Lopez VI
Bom Jitsu Castle Rock
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Ryley Tilkens Carlson Gracie Castle Rock
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-10
Gotowy
Colton Thomas
Grapplers Garage
Wygrana na punkty - 05:00
John OHagan Gracie Arizona
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-9
Gotowy
Hayden Hegg
Brazilian Top Team Evergreen
Tiago Thayer Carlson Gracie Castle Rock Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-15
Gotowy
Logan Booton
SOLFLO Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Hazel Montgomery GRACIE BARRA (USA)
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
-9
Gotowy
Landon Chavez
The Sanctuary
Theodore Miller SOLFLO Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-10
Gotowy
Acelynn Ott
Easton Training Center - Centennial
Wygrana na punkty - 03:00
Jacobee Augustin Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Cruz Cisneros
Warrior Fitness Center
Connor Simms PRIME BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-14
Gotowy
Alyssa Noonan
Combative Fighting Systems
Ari Lowry The Sanctuary Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Rowdy Pritt
Easton Training Center - Longmont
Wygrana walkowerem
Matthew Lunin Brazilian Top Team Evergreen
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-11
Gotowy
Hayden Palmer
Easton Training Center - Centennial
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Fernando Mercado AspenMMA
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
-12
Gotowy
Jerrod Ohrt
Madhouse BJJ
Julian La'O High Altitude Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-8
Gotowy
Charlie Caldwell
Trials MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Alexander Conrad Madhouse BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
-10
Gotowy
Jayson Fincham
Carlson Gracie Castle Rock
Gunnar Stahuljak Monument JiuJitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Maddox Ricketson
The Sanctuary
Wygrana na punkty - 01:35
FELIX JIMENEZ Carlson Gracie Castle Rock
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-16
Gotowy
Barrett Hayes
Otomi / Caio Terra Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Seamus Adams The Sanctuary