Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
12-26
Afgelopen
Cameron Smith
Round Table BJJ
Gewonnen via Punten - 04:00
Ares Kacludis Mountain Kim Martial Arts
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-29
Afgelopen
Jayden Abarca
Crazy 88
Zafar Mirazizov Crazy 88 Gewonnen op Beslissing - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-28
Afgelopen
Sainhulught Bayasgalan
Chantilly Mma Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Xander Zwanetz Crazy 88
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Paloma Rossin
Native BJJ
Gewonnen via Walkover
Annika Gilbride Foundry Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
9-35
Afgelopen
Bodie Branham
Round Table BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:10
Tin Dinh Fifty/50 Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Styles Stewart
ATOS Atlanta
Gewonnen via Walkover
Annika Gilbride Foundry Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Sainhulught Bayasgalan
Chantilly Mma Academy
Gewonnen via Walkover
Annika Gilbride Foundry Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
1-21
Afgelopen
Joshua Gary
Team Passos BJJ
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Daniel Rodriguez Kaizen MMA
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-29
Afgelopen
J Letteney
Fifty/50 Martial Arts Academy
Nolan Ho Chantilly Mma Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
9-40
Afgelopen
Brayden Cromwell
Round Table BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Michael Zumaran Team Passos BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-27
Afgelopen
Avery Vaughan
Capital MMA & Elite Fitness
Gaje Phillips Yamasaki academy Gewonnen via Overgave - 00:28
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-29
Afgelopen
August Wong
Yamasaki academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Eva Ion Native BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-34
Afgelopen
Jayleen Ortiz
Capital MMA Team Takoma
Kaiden Yongue (None) Gewonnen via Overgave - 01:17
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-24
Afgelopen
Charlie Broach
Embrace Martial Arts
Gewonnen via Punten - 03:00
Joaquiin Coronel Arte Suave Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-29
Afgelopen
Styles Stewart
ATOS Atlanta
Gewonnen via Punten - 03:00
Sainoyit Bayasgalan Chantilly Mma Academy
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
4-30
Afgelopen
Braedon Rogers
Round Table BJJ
Dean Park Team Passos BJJ Gewonnen via Overgave - 02:29
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-23
Afgelopen
Kolbe Frelk
Yamasaki academy
Gewonnen via Overgave - 00:43
Tyler Crabb Caio Terra Academy Alexandria
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
12-27
Afgelopen
Colin Henretty
Pinnacle Fight Team (UFC Gym Fairfax)
Tyler Schirle Groundswell MMA Gewonnen via Overgave - 02:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
1-22
Afgelopen
Gabrielle Aka Gabby Nano
Caio Terra Academy Alexandria
Gewonnen via Punten - 03:00
Mason Alark Crazy 88
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-34
Afgelopen
Aleksandr Karbanovich
Brazilian Top Team Boston
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:23
Johny Suldbayar Chantilly Mma Academy
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-33
Afgelopen
Jake Jovell
OMETZ JIU JITSU
Gewonnen via Punten - 03:00
Jayden Abarca Crazy 88
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
4-33
Afgelopen
Sam Spence
Big Brothers
Gavin Barrios Groundswell MMA Gewonnen via Overgave - 00:44
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-30
Afgelopen
Julian Albrecht
Native BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Kylie Orsinger Yamasaki academy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-28
Afgelopen
Kohen Townsend
Crazy 88
Gewonnen via Overgave - 00:25
Sofia Machado Native BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-24
Afgelopen
K Letteney
Fifty/50 Martial Arts Academy
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Tyler Crabb Caio Terra Academy Alexandria
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-30
Afgelopen
Sainhulught Bayasgalan
Chantilly Mma Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Styles Stewart ATOS Atlanta
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
12-31
Afgelopen
Cameron Smith
Round Table BJJ
Hadi Abuhaija Arte Suave Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:13
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-35
Afgelopen
Patrick Fraser
Double Phoenix Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:42
Emmett Stacy One Spirit MA - Pedro Sauer
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
4-32
Afgelopen
Dean Park
Team Passos BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:19
Roman Smith Fifty/50 Martial Arts Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
9-41
Afgelopen
Brayden Cromwell
Round Table BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Michael Zumaran Team Passos BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
3-33
Afgelopen
Marie-Kerrie Lombardi
Big Brothers
Aiden Villacorta Crazy 88 Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
1-23
Afgelopen
ALEXANDER CARMONA
Team Passos BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:03
Juniper Manuel Capital MMA & Elite Fitness