Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -55 lbs
(Day 1)
2-11
Ferdig
Olivia Kosharek
Fight Prime
Gabriel Vinnik Ohana Martial Arts - Grayslake Seier på submission - 00:32
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-15
Ferdig
Elizabeth Bell
Ohana Martial Arts - Grayslake
Josh Paulsen Fluid Jiu-jitsu Seier på submission - 02:26
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-9
Ferdig
Ryan Ward
Red Schafer MMA
Conner Sohn Roufusport Seier på submission - 01:10
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-12
Ferdig
Brianna Spatz
Highland Fight Systems
Seier på submission - 00:31
Natalie Ward Red Schafer MMA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-15
Ferdig
Ella Hagermann
Utopia
Raymond Castex Fight Prime Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -55 lbs
(Day 1)
2-14
Ferdig
Gabriel Vinnik
Ohana Martial Arts - Grayslake
Seier med poeng - 03:00
Nicholas Lazzara Cristiano Ribeiro BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-13
Ferdig
Ellie Federl
Utopia
Austin Berger Gracie Barra Deerfield Seier på submission - 00:52
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-12
Ferdig
Haley Ramos
Fit 2 Defend
Brody Ryan Alpha BJJ Seier på submission - 00:34
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
3-15
Ferdig
Sophia Kirklewski
Seamless Progression Academy
Seier på submission - 02:35
Sunshine Boyd Rilion Gracie Green Bay
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-16
Ferdig
Luke Reid
Team Corral
Seier på submission - 01:02
Nhish Yang Utopia
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
7-17
Ferdig
Bryan Urbanek
Fluid Jiu-jitsu
Sawyer Lopez Highland Fight Systems Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-13
Ferdig
Jackson Korff
Rise Up Martial Arts
Seier på submission - 02:07
Jakob Nestler Utopia
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-14
Ferdig
Ronin Vang
Highland Fight Systems
Seier på submission - 00:25
Natalie Ward Red Schafer MMA
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-15
Ferdig
Brianna Spatz
Highland Fight Systems
Austin Berger Gracie Barra Deerfield Seier på submission - 02:40
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-17
Ferdig
Jadalynn Fitzgerald
Fluid Jiu-jitsu
Seier på submission - 01:19
Elizabeth Bell Ohana Martial Arts - Grayslake
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
4-15
Ferdig
Connor Duvall
Gracie Barra Libertyville
Seier på submission - 04:00
Kaimi Kim Fight Prime Training Center
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-16
Ferdig
Cameron Collins
Uflacker Academy
Seier med poeng - 03:00
William Riley Utopia
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -55 lbs
(Day 1)
2-13
Ferdig
Olivia Kosharek
Fight Prime
Seier med poeng - 03:00
Alivia Bilgrien Highland Fight Systems
Absolute Gi / Male / Brown / Adult
(Day 1)
1-15
Ferdig
Mike Waltz
Pura Vida
Seier med poeng - 05:00
Drew Brunning Foundations Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
Ferdig
Wesley Skelton
Utopia
Seier på Walkover
Genevieve Riley Utopia
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-18
Ferdig
Nhish Yang
Utopia
Seier på submission - 01:05
Josh Paulsen Fluid Jiu-jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
3-16
Ferdig
Sophia Kirklewski
Seamless Progression Academy
Seier med poeng - 03:00
Sunshine Boyd Rilion Gracie Green Bay
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-16
Ferdig
Ellie Federl
Utopia
Seier på submission - 01:14
Ronin Vang Highland Fight Systems
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-19
Ferdig
Luke Reid
Team Corral
Seier på submission - 00:15
Elizabeth Bell Ohana Martial Arts - Grayslake
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-20
Ferdig
Jadalynn Fitzgerald
Fluid Jiu-jitsu
Josh Paulsen Fluid Jiu-jitsu Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-17
Ferdig
Austin Berger
Gracie Barra Deerfield
Seier på submission - 01:06
Natalie Ward Red Schafer MMA
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
5-19
Ferdig
Justin Dos Santos
Minnesota Top Team
Seier med poeng - 03:00
Ethan Hanson Highland Fight Systems
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-10
Ferdig
Owen Bilgrien
Highland Fight Systems
Seier på submission - 00:21
Dalia Klein Utopia
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-15
Ferdig
Hayden Martin
Utopia
Seier med poeng - 03:00
Roman Roe Highland Fight Systems
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-14
Ferdig
Dominic Romito
Ohana Martial Arts - Grayslake
Seier med poeng - 03:00
Iliyan Hoskins CRBJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-18
Ferdig
Brianna Spatz
Highland Fight Systems
Seier på submission - 01:14
Ronin Vang Highland Fight Systems
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-11
Ferdig
Caleb Wilder
Nova Gyms BJJ
Seier på submission - 01:44
Conner Sohn Roufusport