Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Ferdig
Nick Goulis
Immersion MMA
Seier på Walkover
Daniel Dominguez Border Grappling Club
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Ferdig
Daniel Bacon
Australian Elite Team
Seier på Walkover
Daniel Birsa Absolute MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Ferdig
Ryan Ly
Australian Elite Team
Daniel Schuardt Absolute MMA Seier på submission - 01:41
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-1
Ferdig
Ella Mackenzie
Academy Jiu Jitsu
Adelle Casey CHECKMAT AUSTRALIA Seier på submission - 02:42
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Ferdig
Elsa Feng
Immersion MMA
Jacob Salloum Australian Elite Team Seier på submission - 00:36
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
-71
Ferdig
Oxlade Luppino
Limitless MMA
Seier med poeng - 03:00
Dominic Tua Cia Paulista Australia
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Ferdig
Thomas David
Australian Elite Team
Seier på submission - 04:09
Spencer Quayle Absolute MMA
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Ferdig
Max Cassar
Limitless MMA
Seier med poeng - 03:00
Eli Hocking SJJA Team
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-101
Ferdig
Lucas Hernyi Pui
EXTREME MMA
Omar Abulughod Bayside BJJ Seier på submission - 00:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
-104
Ferdig
Deren Kamil
G-Force Mixed Martial Arts
Seier på submission - 00:59
Lj Roussety EXTREME MMA
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-91
Ferdig
Max Cartwright
Limitless MMA
Kerem Kamil G-Force Mixed Martial Arts Seier på submission - 02:19
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-74
Ferdig
Flynn Liandouw
Fortitude Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:37
Cedric Abela Australian Elite Team
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-102
Ferdig
Lucas Hernyi Pui
EXTREME MMA
Seier med poeng - 03:00
Andrew Salloum Australian Elite Team
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Ferdig
Sosefo Sefokuli
Will Machado - Comp Team
Seier på submission - 01:36
Ash Di-Dio De Been 100% Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Ferdig
Indie Craddock
Cia Paulista Australia
Zayd Tekin G-Force Mixed Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-1
Ferdig
Jordan Power
Mitrevski Martial Arts Academy
Seier med poeng - 03:00
Isaac Abela Australian Elite Team
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Ferdig
Ben Pratt
Stockade Training Centre
Seier på submission - 01:43
Japheth Webb De Been 100% Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
-94
Ferdig
Tyson Shen
Australian Elite Team
Seier med poeng - 03:00
Jax Eichler BJJ Coach Melbourne
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-2
Ferdig
Revekka Eli
Australian Elite Team
Shona Matthews De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
-72
Ferdig
Oxlade Luppino
Limitless MMA
Seier på submission - 00:50
Lio Junseo Lim GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-1
Ferdig
Zane Stradling
Australian Combat Sports Academy
Seier på submission - 04:44
Iro Utaifeau Marcelino Freitas BJJ
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Ferdig
Lachlan McMullen
G-Force Mixed Martial Arts
Seier på submission - 03:01
Ewan Smith Bonsai Korea Banseok
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
-105
Ferdig
Achilles Murillo
Onya Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Kayde Lowrie Limitless MMA
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-4
Ferdig
Jacob Salloum
Australian Elite Team
Max Cassar Limitless MMA Seier på submission - 00:56
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-4
Ferdig
Bruce Abela
Australian Elite Team
Luka Belokamen Flow State Martial Arts and Fitness Seier på submission - 01:09
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
-83
Ferdig
Olyvia Fernando
EXTREME MMA
Seier med poeng - 03:00
Luis Garcia BJJ Coach Melbourne
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-75
Ferdig
Zayd Amiri
Team Sparta
Jackson Bragg Bayside BJJ Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-5
Ferdig
Eli Hocking
SJJA Team
Seier med poeng - 03:00
Indie Craddock Cia Paulista Australia
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-92
Ferdig
Max Cartwright
Limitless MMA
Ethan Wilberforce DOMINANCE MMA Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-2
Ferdig
Jordan Power
Mitrevski Martial Arts Academy
Isaac Abela Australian Elite Team Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-103
Ferdig
Andrew Salloum
Australian Elite Team
Omar Abulughod Bayside BJJ Seier med poeng - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-4
Ferdig
Mitchell Pasquini
10th Planet Jiu Jitsu Australia
Jorge Alvarez Absolute MMA Seier ved dommeravgjørelse - 05:00