Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
Aiden Robinson
MARCIO CRUZ BRAZILIAN JIU JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Jean Hernandez American Top Team Tampa
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
9-25
Gotowy
Caleb Pitts
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Wygrana na punkty - 03:00
Isaiah Alonso Suncoast BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kristiano Larocca-Lopez
American Top Team Tampa
Ariel Byers Future School of Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Lucas Garcia
Tri-Force BJJ Pasco County
Wygrana na punkty - 03:00
Aubrey Locascio Tri-Force BJJ Pasco County
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
10-25
Gotowy
Taber Jordan
VIEIRA SIESTA KEY BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Brody Hontz Gracie Palm Harbor
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
Gotowy
Daniel Barrios
American Top Team Tampa
GEORGE SMITH Gracie Palm Harbor Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-21
Gotowy
Samantha Sult
Gracie Jiu Jitsu Sarasota Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Scarlet Adams Gracie Fishhawk
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Angelo Collazo
Suncoast BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Ariel Byers Future School of Jiu Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-30
Gotowy
Sebastian Sarigumba
UFC Gym Clearwater
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Lillian Matthews Gracie Palm Harbor
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Eva Richter
Gracie Palm Harbor
Anthony Guerbi GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-22
Gotowy
Beckett Laughlin
RABJJ Academy Lakewood Ranch
Wygrana na punkty - 03:00
Owen Perez Olympus Jiu Jitsu Academy
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Rocco Gambina
Future School of Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Dominic Collazo Suncoast BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
10-24
Gotowy
Ignacio Lyon
Gracie Fishhawk
Wygrana na punkty - 03:00
Cullen Carson Gracie Brandon
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
5-27
Gotowy
Elizabeth Velasquez
Rising Tide Jiu Jitsu
Trayce Lombard Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
9-28
Gotowy
Gunnar Gallagher
RABJJ Academy Lakewood Ranch
Wygrana na punkty - 03:00
Lucas Rollin GRACIE TAMPA SOUTH
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-26
Gotowy
Cole Kriskewic
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Sebastian Sarigumba UFC Gym Clearwater Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-25
Gotowy
Lee Cook
Gracie Spring Hill
Collyn Mihelic GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
Gotowy
Daniel Barrios
American Top Team Tampa
Ariel Byers Future School of Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-31
Gotowy
Zane Nahouse
North River Jiu-Jitsu
Ava Zeisel GRACIE TAMPA SOUTH Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Zayde Palacios
Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Alexander Guerbi GRACIE TAMPA SOUTH
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
10-26
Gotowy
Taber Jordan
VIEIRA SIESTA KEY BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Brody Hontz Gracie Palm Harbor
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
GEORGE SMITH
Gracie Palm Harbor
Wygrana na punkty - 03:00
Ana Clara Andrade Olympus Jiu Jitsu Academy
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-32
Gotowy
Ariel Edwards
The Jiujitsu Project
Wygrana na punkty - 03:00
Kentyn Lombard Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
7-25
Gotowy
Enzo Simons
TEAM THIRD LAW
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Ryan Bowden VIEIRA SIESTA KEY BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Anthony Poole
Gracie Fishhawk
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Adonis Hall Rising Tide Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
9-26
Gotowy
Caleb Pitts
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Isaiah Alonso Suncoast BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
5-28
Gotowy
Elizabeth Velasquez
Rising Tide Jiu Jitsu
Trayce Lombard Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-30
Gotowy
Anthony Guerbi
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Tywan Hall JR Rising Tide Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Eduardo Paz
Mudita Jiu Jitsu
Jayden Hubbert South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
5-29
Gotowy
Johandiell Gonzalez
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Lyle Hicks Suncoast BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-33
Gotowy
Lillian Matthews
Gracie Palm Harbor
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Zane Nahouse North River Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Lucas Garcia
Tri-Force BJJ Pasco County
Sophia Greco Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00