Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-2
Gotowy
Taylor Zubke
VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
Minh-Quan Nguyen Suncoast BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-4
Gotowy
Lucas Garcia
Tri-Force BJJ Pasco County
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Eli Sauve Olympus Jiu Jitsu Academy
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-3
Gotowy
Kristopher Leon
Positive Balance Jiu Jitsu
Raymond Wood Gracie Dade City Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Julian Castillo
Tri-Force BJJ Pasco County
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Giuseppe Gambina Future School of Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
Anthony Poole
Gracie Fishhawk
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Arik Madsen RABJJ Academy Lakewood Ranch
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-4
Gotowy
Max Tennimon
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Valeria Taveras Tri-Force BJJ Pasco County Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-4
Gotowy
Michael Vizza
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Rudy Mayoz Gracie Fishhawk
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
8-7
Gotowy
Kristiano Larocca-Lopez
American Top Team Tampa
Ana Clara Andrade Olympus Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-3
Gotowy
Mikey Boyle
RABJJ Academy Lakewood Ranch
Fabián Simons TEAM THIRD LAW Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Ariel Edwards
The Jiujitsu Project
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Joella Isaac Gracie Fishhawk
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
Gotowy
Gabriel Chung
GRACIE TAMPA SOUTH
Anthony Morgan Gracie Fishhawk Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Jaida Bragg
RABJJ Academy Lakewood Ranch
Damian Reno RABJJ Academy Lakewood Ranch Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Lincoln Saylor
Tri-Force BJJ Pasco County
Riyan Turrell Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-3
Gotowy
Cody Bonilla
Suncoast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Joyce Rich The Jiujitsu Project
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Yasmin Veloso
Tri-Force BJJ Pasco County
Wygrana na punkty - 03:00
James Delis Suncoast BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Gunnar Gallagher
RABJJ Academy Lakewood Ranch
Wygrana na punkty - 03:00
Lucas Rollin GRACIE TAMPA SOUTH
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Sebastian Sarigumba
UFC Gym Clearwater
Cole Kriskewic Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
BRYAN LUGO
PSF Ocala
Wygrana walkowerem
Paul Liotine American Top Team Tampa
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Marc Miller
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Wygrana walkowerem
Paul Liotine American Top Team Tampa
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Erik Sommer
PSF Ocala
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
BRYAN LUGO PSF Ocala
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Addison Huffstetler
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Alexa Menk Tri-Force BJJ Pasco County
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-7
Gotowy
Hunter VanGuilder
Tri-Force BJJ Pasco County
Ava Zeisel GRACIE TAMPA SOUTH Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-4
Gotowy
Landon Pisa
RABJJ Academy Lakewood Ranch
Taylor Zubke VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-4
Gotowy
Jayson Escobedo
Rodriguez Brazilian JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Alexander Lukowitsch RABJJ Academy Lakewood Ranch
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-5
Gotowy
Royale Swain
Suncoast BJJ
Anthony Morgan Gracie Fishhawk Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-6
Gotowy
Hunter An
Gracie Fishhawk
Wygrana na punkty - 03:00
Ryan Jean RABJJ Academy Lakewood Ranch
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
8-8
Gotowy
Kristiano Larocca-Lopez
American Top Team Tampa
Wygrana na punkty - 03:00
Aliza Quintyne UFC Gym Clearwater
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Dorian "D-Baby" Boynton
Olivera jiu jitsu and fitness academy
Wygrana na punkty - 03:00
Vincent Ribeiro Caridian Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-7
Gotowy
Jayce Rich
The Jiujitsu Project
Magnus Gallagher RABJJ Academy Lakewood Ranch Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-5
Gotowy
Kristopher Leon
Positive Balance Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Rudy Mayoz Gracie Fishhawk
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-5
Gotowy
Max Tennimon
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Annabelle Greco Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-5
Gotowy
Minh-Quan Nguyen
Suncoast BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Mikey Boyle RABJJ Academy Lakewood Ranch