Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-1
Gotowy
Camilla Rós Árnadóttir
VBC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Billy Banks Holohan Martial Arts
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
9-1
Gotowy
Indie Howat
The Griphouse BJJ
Mikolaj Snioch D15 ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
10-1
Gotowy
Benjamin Howard
Royal Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Piotr Laser Relentless Martial Arts
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Isabella Kramek
SouthSide Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Cillian Bickford Compound Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
Éabha Dodd
SouthSide Jiu Jitsu Academy
Gheorghe Popa D15 ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Gabriel Marcinkowski
T45 Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Oliver Stach Team Ryano
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-1
Gotowy
Tiago Da Mascarenhas
JSBJJ HQ
Finbarr Stanton BJJ Cork Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
1-1
Gotowy
Colm Finlay
Republic of JiuJitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Dermot Corbett BJJ Cork
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-2
Gotowy
Camden Quinn
SouthSide Jiu Jitsu Academy
Skaiste Ramonaite Beyond Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Víkingur Árni Hallsson
VBC
Lilly Kelly Primal BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-1
Gotowy
Deeksha Deepak
D15 ACADEMY
Nathan Durkin Relentless Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Cruz Sette
Relentless Martial Arts
Robert Balanuta D15 ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
10-2
Gotowy
Dalrós Eiðsdóttir
VBC
Olivia Da Silva Lucas JSBJJ HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
9-2
Gotowy
Óðinn Logi Oddsson
VBC
Ophelia Wilde Kieffer-Redmond East Coast Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Alexandru Ceban
D15 ACADEMY
Reggy Ray Dunne Jungle BJJ Dublin Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-2
Gotowy
Fionn O Callaghan
JSBJJ HQ
Coen Howat The Griphouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Emma Pocevicius
SouthSide Jiu Jitsu Academy
Victor Ciobanu Rilion Gracie Ireland Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -105 lbs
(Day 1)
9-3
Gotowy
Masie Kelly
Primal BJJ
Jared Bonar Royal Grappling Academy Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
10-4
Gotowy
Tanya Lind Birgisdóttir
VBC
Jaxx Cramer D15 ACADEMY Wygrana na punkty - 02:16
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-3
Gotowy
Davin Dalton
Relentless Martial Arts
Natalie O’Neill Royal Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Freddie Collins
Relentless Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Olivia Galligan SBG Charlestown
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-3
Gotowy
Camilla Rós Árnadóttir
VBC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Billy Banks Holohan Martial Arts
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Liam Thompson
Royal Grappling Academy
Nikka Zajenkauskaite Gracie Barra Ashbourne Official Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-4
Gotowy
Thomas Sullivan
New Ground Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Lexi Flynn Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Nathan Durkin
Relentless Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Zarah Kareem D15 ACADEMY
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
1-2
Gotowy
Danny Brown
Limerick BJJ Academy
Alvin Lawlor Eastcoast jiu jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Cillian Bickford
Compound Martial Arts
Cruz Sette Relentless Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Lennix Dawson
MYALO | Team Ryano International
Ted Sulek T45 Jiujitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Nikka Zajenkauskaite
Gracie Barra Ashbourne Official
Jamie Harford SBG Naas Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Dylan Kenny
Relentless Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Rachel O'Connell The Griphouse BJJ
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-4
Gotowy
Coen Howat
The Griphouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Deeksha Deepak D15 ACADEMY
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
9-4
Gotowy
Ophelia Wilde Kieffer-Redmond
East Coast Jiu Jitsu Academy
Indie Howat The Griphouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48