Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Gotowy
Caleb Crump
Prime Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Ken Cox
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-8
Gotowy
Jaxson Powers
Cies MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Joshua Heston The Sanctuary
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
6-2
Gotowy
Mary Bevilacqua
Peak Kickboxing and Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Stephanie Cline Colorado BJJ Stapleton
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Gotowy
Cleophus Jones
T.O.S.S Academy
Andi Devlin Combative Fighting Systems Wygrana walkowerem
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
DeMarco Cosme
The Sanctuary
Wygrane przez Poddanie (submission)
Sydney Bloom SOLFLO Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Nathan Drake
Trials MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Garett Irons Katharo Training Center
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
2-5
Gotowy
Elyas G
Easton Training Center - Denver
Wygrane przez Poddanie (submission)
Michael Wilmott Prime Brazilian Jiu Jitsu
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Gotowy
Michael Wilmott
Prime Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Cleophus Jones T.O.S.S Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Meghan Eddie
The Sanctuary
Alexandra Kowalski The Sanctuary Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
Stephanie Cline
Colorado BJJ Stapleton
Wygrana walkowerem
Courtney King Z's Training Gym
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
5-7
Gotowy
Jared Peterson
303 Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission)
Michael Zavala Carlson Gracie BJJ ABQ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-9
Gotowy
Nicholas Premeau
303 Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission)
Slade Simpson Mcmahon Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -230 lbs & Over
(Day 1)
1-7
Gotowy
Andi Devlin
Combative Fighting Systems
Michael Wilmott Prime Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs X
(Day 1)
5-8
Gotowy
Emerson Preuss
Catalyst Jiu-Jitsu
Landon Crone Matrix Martial Arts - Castle Rock Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-7
Gotowy
Zayden Farry
10th Planet Austin
Wygrane przez Poddanie (submission)
Treyvin Lowry The Sanctuary
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -45 lbs
(Day 1)
5-9
Gotowy
Briella Perez
Colorado Springs Brazilian Jiu-Jitsu
Evan Bloom SOLFLO Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-10
Gotowy
Colton Kyriss
Easton Training Center - Denver
Isaiah Zavala Carlson Gracie BJJ ABQ Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -75 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Cage Spiars
Zingano Brighton
Stone Spiars Zingano Brighton Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
1-11
Gotowy
Trevor Spiars
Zingano Brighton
Daniel King Zingano bjj Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
4-9
Gotowy
Brady Newberry
Renzo Gracie Colorado
Wygrane przez Poddanie (submission)
Larry A Schnaare Busy BJJ
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
6-3
Gotowy
Mary Bevilacqua
Peak Kickboxing and Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Lizzie Hershberger Wyo Faction
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Rodrigo Gomez
Triton Fight Center
John DeVall 303 Training Center Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Jeremy Hastings
The Kompound
Wygrane przez Poddanie (submission)
Nathan Drake Trials MMA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-10
Gotowy
Maribel Delgado B
Colorado Springs Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Meghan Eddie The Sanctuary
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-10
Gotowy
Nicholas Premeau
303 Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission)
Dennis Herbach Mcmahon Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
Sydney Bloom
SOLFLO Jiu Jitsu
Zayden Farry 10th Planet Austin Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Rodrigo Gomez
Triton Fight Center
Nathan Drake Trials MMA Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Natasha Hartman
Catalyst Jiu-Jitsu
Treyvin Lowry The Sanctuary Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
2-6
Gotowy
Elyas G
Easton Training Center - Denver
Wygrane przez Poddanie (submission)
Andi Devlin Combative Fighting Systems
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -230 lbs & Over
(Day 1)
1-8
Gotowy
Elijah Anderson
Nova Mente
Michael Wilmott Prime Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
Zayden Farry
10th Planet Austin
Wygrane przez Poddanie (submission)
DeMarco Cosme The Sanctuary
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-9
Gotowy
Chris Sturgeon
Alex Junck DeVall MMA & BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)