Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -150 lbs
(Day 1)
1-16
Gotowy
Mary Bevilacqua
Peak Kickboxing and Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Lizzie Hershberger Wyo Faction
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -210 lbs
(Day 1)
2-19
Gotowy
Devin Hightower
Warrior Fitness Center
Wygrane przez Poddanie (submission)
Dan Ries PAUL TOMS ACADEMY OF BRAZILIAN JIU JITSU
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-22
Gotowy
Jacob Heman
Infinite Jiu-Jitsu
Jesus Loayza Dark Horse Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-22
Gotowy
Alex Junck
712 Training Center
Tyler Ruona Cies MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -150 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Loralei Lechuga
10th Planet Denver
Melanie Jimenez Z's Training Gym Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-25
Gotowy
Brandon Fisher
No Association/Team
Chris Sturgeon Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-23
Gotowy
Ken Cox
Archie Colgan 303 Training Center Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
4-23
Gotowy
Andi Devlin
Combative Fighting Systems
Wygrane przez Poddanie (submission)
Michael Wilmott Prime Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Nathan Drake
Trials MMA
Robert Galluzzi Easton Training Center - Denver Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -150 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
Alicia Lucero
303 Training Center
Jade Hernandez Easton Training Center - Centennial Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-24
Gotowy
Tyler Spurlin
10th Planet Jiu Jitsu Boulder
Landon Jennings 303 Training Center Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Jermicah Fisher
Trials MMA
Jacob Scott Morning Star Jiu Jitsu - Denver Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-21
Gotowy
Cheyenne Morgan
Colorado Springs Brazilian Jiu-Jitsu
Stephanie Burke Colorado BJJ Stapleton Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-18
Gotowy
Eric Ham
Dark Horse
Brandon Ferguson Frontline WJ Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Adam Davila
10th Planet Denver
Wygrane przez Poddanie (submission)
Derek Nye Katharo Training Center
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Richard Reed
Wygrane przez Poddanie (submission)
Rick S Cies MMA
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Jesus Loayza
Dark Horse
Sean Swalley The Sanctuary Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-24
Gotowy
Stephanie Burke
Colorado BJJ Stapleton
Wygrane przez Poddanie (submission)
Sarah Malina DCOMMA Fitness
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -150 lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Loralei Lechuga
10th Planet Denver
Alicia Lucero 303 Training Center Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Michael Kennedy
Steamboat Springs BJJ
Joey Godinez Colorado Springs Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Yoseph Mericah
Select Jiu-Jitsu
Trevor Staal Easton Training Center - Denver Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-25
Gotowy
Gabriel Fox
No team/ association
Wygrane przez Poddanie (submission)
Trevor Wallner Renzo Gracie Colorado
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Trevor Staal
Easton Training Center - Denver
Wygrane przez Poddanie (submission)
Will O'Connor Morning Star Jiu Jitsu - Denver
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -230 lbs
(Day 1)
6-17
Gotowy
Nicholas Anest
Easton Training Center - Denver
Harrison Aiken Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -150 lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
Melanie Jimenez
Z's Training Gym
Jade Hernandez Easton Training Center - Centennial Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
Eric Gutierrez
303 Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission)
Daniel Gonzales 303 Training Center
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Thomas Swinicki
Kraken BJJ
Logan Ditillo Easton Training Center - Denver Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Jermicah Fisher
Trials MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Jesus Loayza Dark Horse
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -230 lbs
(Day 1)
6-18
Gotowy
Tyson Anderson
Gracie Barra Colorado Springs
Wygrane przez Poddanie (submission)
Jonathan Stec Renzo Gracie Colorado
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Richard Reed
Wygrane przez Poddanie (submission)
Logan Ditillo Easton Training Center - Denver
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Rick S
Cies MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Thomas Swinicki Kraken BJJ
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Jacob Scott
Morning Star Jiu Jitsu - Denver
Sean Swalley The Sanctuary Wygrane przez Poddanie (submission)