Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
8-3
Gotowy
Enzar Hasan
Australian Top Team
Wygrana na punkty - 05:00
Emmet Winter Clube de Lutas
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Gotowy
Duke Didier
Resilience Training Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Viliami Ballard Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Evan Macdonald
VT1 Martial Arts Academy
Hunter Sasikin SJJA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
9-8
Gotowy
Hugo Mi
SJJA Team
Dante Barbanera Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Will Pollet
Jiu Jitsu Kingdom
Wygrana walkowerem
Simon Um Kings Academy Australia
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Isaac Herodotou
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Joshua Singh
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Artem Semenov
GFT International
Samuel CRAIG Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
9-9
Gotowy
Audrey Eccleston
Australia ASBJJ
Wygrana na punkty
Jonah Walker VT1 Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Linden Bekic
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Nate Riley SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Will Pollet
Jiu Jitsu Kingdom
Wygrana walkowerem
Robby Lara Clube de Lutas
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Brooklyn Lubrin
Zaid El Ayoubi GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
Jonah Lai
Grappling Bros / GFTeam
Wygrana na punkty - 03:00
Owen Posada Grappling Bros / GFTeam
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Benjamin Perry
Gracie Smeaton Grange
Lucas Simitzis Integrated Combat Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Unknown User
ADFA Martial Arts Club
Will Pollet Jiu Jitsu Kingdom Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
8-4
Gotowy
Richard Kemp
Kemps MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Emmet Winter Clube de Lutas
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Kymmie A Kilpatrick
Kemps MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Ella Kaczmarek Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Evan Macdonald
VT1 Martial Arts Academy
Hunter Sasikin SJJA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-6
Gotowy
Tyler Bernardo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Harry Brees Gracie Barra (Brazil)
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Xavier Drca
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Caleb Singh
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
7-3
Gotowy
Mark Mackay
Grappling Education
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Enzar Hasan Australian Top Team
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-4
Gotowy
Jamie Toase
Grappling Bros / GFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Rosie Bruce Grappling Bros / GFTeam
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-7
Gotowy
Zachary Smith
Combat Room Sydney
Kaelan Schiesaro Pacheco Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-9
Gotowy
George Gildon-Davis
Combat Room Sydney
Wygrana na punkty - 00:00
Jordan Hunt Kemps MMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-8
Gotowy
Jacob El-haddad
KMA Liverpool
Damian Iacono Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-8
Gotowy
Tyler Ferguson
Gracie Smeaton Grange
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Linden Bekic GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Owen Posada
Grappling Bros / GFTeam
Zarah Zutitis Martial Arts Development Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-9
Gotowy
Tayron Pinto
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Thomas Soo MYBJJ TEAM
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-9
Gotowy
Ethan Price
Kemps MMA
Nate Riley SJJA Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Ella Perry
Gracie Smeaton Grange
Wygrana na punkty - 03:00
Brooklyn Lubrin
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-12
Gotowy
Charlotte Walker
VT1 Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Cormac Maher ORIGEM JIU-JITSU
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
Jessica Adams
Guerrilla Jiu-Jitsu Newcastle
Amira Hafizovic Australian Top Team Wygrana walkowerem
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
Amira Hafizovic
Australian Top Team
Wygrana walkowerem
Mietta Stathopoulos 10th Planet Jiu Jitsu Australia