Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
8-74
Gotowy
Dominique Davis
American Martial Art’s Gym
Wygrana na punkty - 05:00
Asher Kinlaw 410 Academy of Martial Arts
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -135 lbs
(Day 1)
12-94
Gotowy
Beatrice Jin
Kogaion Academy
Emma Reiter Fifty/50 Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
5-85
Gotowy
Marcus Becton
Wygrana na punkty - 05:00
John Parater CLINCH ACADEMY
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
7-81
Gotowy
Raphael Garcia
BETA ACADEMY
Alejandro Zea Fernando Yamasaki Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
9-72
Gotowy
ROSS OTTE
Navy Jiu Jitsu
Joe Jessen Round Table BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
11-91
Gotowy
Jakob Barke
Pentagon Mixed Martial Arts
Joseph DiPeso 410 Academy of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-77
Gotowy
Stephen Leeper
Fifty/50 Martial Arts Academy
Luke Ruffo Ryoma Academy of Martial Arts Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-80
Gotowy
Michael Otwell
Infinity Martial Arts, LLC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Austin Mayan First State Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-77
Gotowy
John Lee Mcmullen
BETA ACADEMY
Christian Wright GROUND CONTROL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
6-74
Gotowy
Dustin Elliott
410 Academy of Martial Arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Nghi Nguyen Caio Terra Association
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-76
Gotowy
Kevin McCloskey
Crazy 88
Samuel Gdowski Navy Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
6-79
Gotowy
Tim Greenberg
Gracie Maryland
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Nghi Nguyen Caio Terra Association
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -120 lbs
(Day 1)
2-74
Gotowy
Sophie Yang
Fernando Yamasaki
Courtney Zipfel Carlos Machado Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
6-77
Gotowy
Peter Kofinas
2nd Gear BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Nghi Nguyen Caio Terra Association
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -155 lbs
(Day 1)
12-97
Gotowy
Joseph Deal
Fernando Yamasaki
Eduardo Veiga GFT Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -145 lbs
(Day 1)
1-78
Gotowy
Eduardo Ferreira
Fernando Yamasaki
Cody Matthews Ryoma Academy of Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
6-81
Gotowy
Bernarldo Ellis
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Saleem Safdar ROLLSTAR Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
7-85
Gotowy
Chuck Zang
Bowerhouse MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Austin McNamara Fernando Yamasaki
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
4-78
Gotowy
Joshua Weinstock
Team Balance - Baltimore
James Hardeman American Martial Art’s Gym Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
11-90
Gotowy
Mohamed Abdelmegid
Gracie Maryland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Alexander Campbell BETA ACADEMY
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
5-86
Gotowy
Stephen Beaubrun
GROUND CONTROL
Jack Berno ZERO BJJ/SAS TEAM USA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-81
Gotowy
Christian Hoffman
ZERO BJJ/SAS TEAM USA
Kelly Quinn BETA ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
9-76
Gotowy
Travis Weddle
Gracie Jiu-Jitsu Maryland
Zach Davis Alliance Glen Burnie Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
7-86
Gotowy
Dan Kintzer
410 Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - -1:-2
DWIGHT SOLLENBERGER Round Table BJJ
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-77
Gotowy
Edwin Albino
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Matthew Hawkins Infinity Martial Arts, LLC
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
11-89
Gotowy
Joseph DiPeso
410 Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Andrew Lenzo District Martial Arts
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-82
Gotowy
Anthony M Patrick
Fernando Yamasaki
Robert Diggle RENZO GRACIE NY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Tim Greenberg
Gracie Maryland
Wygrana walkowerem
Peter Kofinas 2nd Gear BJJ
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -210 lbs
(Day 1)
7-87
Gotowy
Keith Newton
410 Academy of Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Austin McNamara Fernando Yamasaki
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -120 lbs
(Day 1)
2-75
Gotowy
Unknown User
Double Phoenix Jiu Jitsu
Renee Mason American Martial Art’s Gym Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
6-78
Gotowy
Aaron Bushong
MATT LARSEN'S COMBAT FITNESS CENTER
Dustin Elliott 410 Academy of Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-83
Gotowy
Kelly Quinn
BETA ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Nicholas Johnson Capital MMA & Elite Fitness