Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-80
Gotowy
Jack Marsh
MESTRE WILSON
Edwin Albino Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-88
Gotowy
Dwight Sigsbee
Standard BJJ
Eric Stahlheber 2nd Gear BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -120 lbs
(Day 1)
2-78
Gotowy
Courtney Zipfel
Carlos Machado Jiu Jitsu
Renee Mason American Martial Art’s Gym Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-87
Gotowy
Emil Seydaliyev
Double Phoenix Jiu Jitsu
Anthony Morales Crazy 88 Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-83
Gotowy
Nicholas Judy
Nexus
Stephen Leeper Fifty/50 Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -155 lbs
(Day 1)
12-99
Gotowy
Eduardo Veiga
GFT
Wygrana na punkty - 05:00
Craig Sloane GROUND CONTROL
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-81
Gotowy
Matthew Hawkins
Infinity Martial Arts, LLC
Wygrana na punkty - 05:00
Justin Sizemore GROUND CONTROL
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
11-101
Gotowy
Clare Crawford
Boyce's Martial Arts
Lauren Smith ZERO BJJ/SAS TEAM USA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
7-93
Gotowy
Tyler Michael
SPECTRUM JIU JITSU
Brian Coester Abmar Barbosa Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
6-86
Gotowy
Russ Davis
BETA ACADEMY
Jon Cannie OCBJJ-Silverback Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-98
Gotowy
Eric Borio
District Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Calvin M SPECTRUM JIU JITSU
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-84
Gotowy
Andrea Biondi
BETA ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Daniel McCullough Capital MMA & Elite Fitness
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-94
Gotowy
Levi Custis
410 Academy of Martial Arts
Ben Phillips Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-81
Gotowy
Alex Roppelt
ZERO BJJ/SAS TEAM USA
Eric Moore First State Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-89
Gotowy
Nicholas Johnson
Capital MMA & Elite Fitness
Michael Otwell Infinity Martial Arts, LLC Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-84
Gotowy
Robbie Martin
District Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Samuel Gdowski Navy Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-88
Gotowy
Lyndon Yates
ALLIANCE CHARLOTTE
Zac Cantler Method MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-99
Gotowy
Clarke Birrell
Big Brothers
Adam Ibrahimi Bowerhouse MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -145 lbs
(Day 1)
12-101
Gotowy
Lee Richardson
American Martial Art’s Gym
Cory Henn Elite MAC Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-82
Gotowy
Evan Flores
The Dojo NYC
Edwin Albino Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
11-95
Gotowy
Mohamed Abdelmegid
Gracie Maryland
Luke Ruffo Ryoma Academy of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -120 lbs
(Day 1)
2-79
Gotowy
Irene Papantonakis
Round Table BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Double Phoenix Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
7-95
Gotowy
Tyler Michael
SPECTRUM JIU JITSU
Brian Coester Abmar Barbosa Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -150 lbs
(Day 1)
6-88
Gotowy
Ellen Esterhay
BETA ACADEMY
Brittany Edwards 410 Academy of Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-83
Gotowy
Oscar Montalvo
2nd Gear BJJ
Alex Roppelt ZERO BJJ/SAS TEAM USA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-89
Gotowy
William Vivian
Unaffiliated/No club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Emil Seydaliyev Double Phoenix Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-90
Gotowy
John Mathis
410 Academy of Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Andrew Doyle RCJ MACHADO
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-85
Gotowy
Bryan DePhillip
410 Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Thomas Kenny GF Team
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -145 lbs
(Day 1)
12-102
Gotowy
Alex Nicholson
2nd Gear BJJ
Lee Richardson American Martial Art’s Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-85
Gotowy
Taylor Connors
Navy Jiu Jitsu
Carlos Velasquez Navy Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-90
Gotowy
Anthony Morales
Crazy 88
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan McHenry No Team.
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
11-102
Gotowy
Clare Crawford
Boyce's Martial Arts
Rickie Brandsted SPECTRUM JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48