Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
8-1
Gotowy
Alexander Pabrezis
GRACIE BARRA (USA)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
James Denly South Shore Sportfighting
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-1
Gotowy
Ashwath Rao
Broadway Jiu Jitsu
Matthew Ferran Teknica Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-1
Gotowy
JULIO ALMEIDA
New England United BJJ
Peterson Rodrigues Team Flo Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
8-2
Gotowy
Michael Hibert
Gracie Barra Boston
Steven Lyons New England United BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
Dylan Annello
ZENITH BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Aveleen Crowley Defensive Edge
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Gotowy
Elijah Thomas
SBG East Coast
Wygrane przez Poddanie (submission)
Dillon Sweeney Renzo Gracie RI
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Alexander Pabrezis
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana walkowerem
Rolando Pam Gracie Barra Boston
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Zackary Prevost
START BJJ NH
George Fernandes Team Flo Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Rolando Pam
Gracie Barra Boston
Michael Hibert Gracie Barra Boston Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Noah Sweeney
Defensive Edge
Wygrana na punkty - 03:00
Ryan Scott Evolution Lowell
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Tyler Bosco
Defensive Edge
Alexander Haney Stonecoast BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
8-3
Gotowy
Alexander Pabrezis
GRACIE BARRA (USA)
Steven Lyons New England United BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Gotowy
Joshua Parker
UFC Gym Boston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Eldie Murchison Pictou County Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Rory Connors
Connors BJJ
Nick Fiore Renzo Gracie NH Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Gotowy
Elijah Thomas
SBG East Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Joshua Parker UFC Gym Boston
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-2
Gotowy
Tim Melvin
Broadway Jiu Jitsu
Evan Katsoudas Squared BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
CJ Fatout
START BJJ NH
Zadie Schopf-Malone Fenix BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Jake Quigley
Gracie New Hampshire
Brody Bshara Danny Savery Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Lucas Lachance
GRACIE BARRA MONTREAL
Ty Bell Stonecoast BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-3
Gotowy
Peterson Rodrigues
Team Flo
Evan Katsoudas Squared BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Jack Hunt
Defensive Edge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Maya Rivera Icon BJJ
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Lauren Elam
Kimura BJJ
Sean Morganto Defensive Edge Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-5
Gotowy
Charlie Uleau
Stonecoast BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Dillon Case Danny Savery Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-5
Gotowy
Abigalee Torres
The Paradigm Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Naima Schopf-Malone Fenix BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Brenya Ramsden
MassBJJ-Arlington
Jason McCann Gentle Art Dojo Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
8-7
Gotowy
Sammer Ragheb
First Colony Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Phanindra Veera BMAC
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Tyler Bosco
Defensive Edge
Wygrana na punkty - 03:00
Waylon Warfel Stonecoast BJJ
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Jack Stapleton
Trifecta MMA
Wygrana walkowerem
Lorram Esteves 617 Fight Sports
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Aveleen Crowley
Defensive Edge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Lucas Lachance GRACIE BARRA MONTREAL
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-2
Gotowy
Jack Stapleton
Trifecta MMA
Matthew Ferran Teknica Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-4
Gotowy
Elijah Thomas
SBG East Coast
Evan Katsoudas Squared BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Ty Bell
Stonecoast BJJ
Lauren Elam Kimura BJJ Wygrana na punkty - 03:00