Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-13
Gotowy
Ty Bell
Stonecoast BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Sean Morganto Defensive Edge
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years / -125 lbs
(Day 1)
7-9
Gotowy
Kaelem Wagner
START BJJ NH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Mason Ladakakos Stonecoast BJJ
Absolute Gi / Female / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
6-18
Gotowy
Sarah Williams
Gentle Art Dojo
Molly Lozeau Aqueous/Neu Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
8-14
Gotowy
Mike Mulvey
Squared BJJ
Jan Carlos Carrera Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-8
Gotowy
Raymond Trudel
Gentle Art Dojo
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Justin Lindstrom John Connors BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
Nikolas Vieira
The Paradigm Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Ryan Rosberg The Paradigm Academy
Absolute Gi / Male / Brown / Adult
(Day 1)
2-15
Gotowy
AARON BENZRIHEM
Alliance Bernardo Faria
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Stapleton Trifecta MMA
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-14
Gotowy
Dylan Annello
ZENITH BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Aveleen Crowley Defensive Edge
Gi Kids / Yellow/Orange / 16 - 17 years (Female) / -135 lbs
(Day 1)
1-12
Gotowy
Nikita Nemirovsky
Bernardo Faria Academy
GIanna Pannese GF Team Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years / -125 lbs
(Day 1)
7-10
Gotowy
Lorenzo Cicco
REAL BJJ Middleboro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Maylin Nguyen Grappling Fight Team USA
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Isabelle DeMilio
Evolution Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Ryan Rosberg The Paradigm Academy
Absolute Gi / Male / Black / Adult
(Day 1)
5-16
Gotowy
JULIO ALMEIDA
New England United BJJ
Nick Fiore Renzo Gracie NH Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
7-14
Gotowy
Jack Bazarbachian
BMAC
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Pabrezis GRACIE BARRA (USA)
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
6-16
Gotowy
George Flint
Gracie Barra Boston
Robert Wingert Connors BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Nikolas Vieira
The Paradigm Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Annabel Dourado Fenix BJJ
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
James B Doyle
United Fighting Arts Institute
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
LENNY LE GUINIO brazilian top team (canada)
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-18
Gotowy
Peterson Rodrigues
Team Flo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
LeRoi Rodriguez Jr Boston Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute Gi / Male / Brown / Adult
(Day 1)
Gotowy
Lorram Esteves
617 Fight Sports
Chris White Fenix BJJ Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Female) / -125 lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Marielle Barrios
Zenith
Elizabeth Goodwin Renzo Gracie NH Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Absolute Gi / Male / Brown / Adult
(Day 1)
2-16
Gotowy
George Fernandes
Team Flo
AARON BENZRIHEM Alliance Bernardo Faria Wygrana na punkty
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-9
Gotowy
Josh Lindstrom
John Connors BJJ
Talon Stewart Stonecoast BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-10
Gotowy
Michael Firehammer
The Paradigm Academy
Zachary Mackland-Rivera Gentle Art Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-14
Gotowy
Noah Sweeney
Defensive Edge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Ryan Scott Evolution Lowell
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
8-16
Gotowy
Dhruv Jain
Warrior Poet Academy
Brody Bshara Danny Savery Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-17
Gotowy
Ty Bell
Stonecoast BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Sean Morganto Defensive Edge
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-17
Gotowy
Ryan Miller
Kimura BJJ
Patrick Dillon Alliance Marcelo Garcia Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-20
Gotowy
BRANDON BIGELOW
Wygrana na punkty - 05:00
Richard Andrews Renzo Gracie RI
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years / -125 lbs
(Day 1)
7-11
Gotowy
Kaelem Wagner
START BJJ NH
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Maylin Nguyen Grappling Fight Team USA
Absolute Gi / Female / Blue / Adult
(Day 1)
6-20
Gotowy
Brianna Croteau
The Paradigm Academy
Wygrana na punkty - 05:00
EMILY MELDEN Fenix BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Dylan Annello
ZENITH BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Lucas Lachance GRACIE BARRA MONTREAL
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Lauren Elam
Kimura BJJ
Aveleen Crowley Defensive Edge Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-21
Gotowy
Noah Beshara
ZENITH BJJ
Nicholas Mackland-Rivera Gentle Art Dojo Wygrana na punkty - 03:00