Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
59
Gotowy
Ryan Maun
Round Table BJJ
Fayez Atari Yamasaki academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
1-56
Gotowy
Michael OBrien
Bowerhouse MMA
Ali Razavi Urbana Academy Team Pedro Sauer Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-66
Gotowy
Hayato Gibbons
District Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Manveer Chauhan Absolute MMA
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
56
Gotowy
Jason Hughes
GRACIE BARRA (USA)
Tim Dunn Team Balance - Baltimore Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
5-65
Gotowy
Kjeld Lauritzen
START BJJ Maryland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
James Geng Foundry Jiu Jitsu Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-60
Gotowy
Nico DeMilio
Evolution Grappling Academy
Keyon Lomax Ryoma Academy of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
57
Gotowy
Shawn Ward
GFT
Isaac Miller Round Table BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Michael Orndorff
Round Table BJJ
Wygrana walkowerem
Darnell Hill BJJ Bel Air
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Peter Matejovsky
Team Pimentel
Wygrana walkowerem
Darnell Hill BJJ Bel Air
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kingsley Anaman
Ryoma Academy of Martial Arts
Wygrana walkowerem
Darnell Hill BJJ Bel Air
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
67
Gotowy
Joe Gilpin
Fernando Yamasaki
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Hani Kasamani Gracie Barra (Ashburn, VA)
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
60
Gotowy
Kirpal Chauhan
Isaac July BJJ
Kadrian Moon GF Team Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
5-63
Gotowy
Jason Quinn
Caio Terra Academy Alexandria
Marcus Becton Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-61
Gotowy
Stephen Xereas
Round Table BJJ
Lance Willet Form Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
68
Gotowy
Spencer Crockett
Team Balance
Kevin Peterson OCBJJ-Silverback Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-58
Gotowy
Ryan Bausch
MMA and Sport
Yakov Amusya Evolve Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
61
Gotowy
Jake McAuliffe
Dominion BJJ
Laronn Wharwood Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-57
Gotowy
Eddie Gomez
Alliance Marcelo Garcia
SAMUEL MC COY JR Crazy 88 Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-65
Gotowy
Georgios Spanakis
Round Table BJJ
Alan Parker Gracie Barra Ashburn, VA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
69
Gotowy
Andrew Zilm
BETA ACADEMY
Joe Gilpin Fernando Yamasaki Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
58
Gotowy
Curtis O'Neal
Big Brothers
Wygrana na punkty - 05:00
William Kirk Evolve Academy
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
59
Gotowy
Kingsley Anaman
Ryoma Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Michael Orndorff Round Table BJJ
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
60
Gotowy
Jesus Arroyo-Piazza
The Academy BJJ
Robert Ridlen Urbana Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-57
Gotowy
Marcos Rego
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Wygrana na punkty - 05:00
Onslo Parker Yamasaki Leesburg - IronHide Academy
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
2-56
Gotowy
Fayez Atari
Yamasaki academy
Wygrana na punkty - 05:00
Zachary Painter Boyce's Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
5-64
Gotowy
Neal "Thorfinr" Baumgartner
Thomas Minnick Jr. Groundswell MMA Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
5-67
Gotowy
Jason Quinn
Caio Terra Academy Alexandria
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Neal "Thorfinr" Baumgartner
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
64
Gotowy
Shoshone Smith
Abmar Barbosa
Wygrana na punkty - 05:00
Eric Stahlheber 2nd Gear BJJ
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
61
Gotowy
Jose Perdomo
Alliance Maryland
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Kyle Ducey Premier Martial Arts
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Spencer Crockett
Team Balance
Mike Palladino Evolution Grappling Academy Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
62
Gotowy
Jose Perdomo
Alliance Maryland
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Asher Kinlaw 410 Academy of Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
5-68
Gotowy
Ayman El-Ghazali
ROLLSTAR Jiu Jitsu
James Geng Foundry Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00