Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-58
Gotowy
GREG MAURER
Gracie Brandon
Christian Hern American Top Team Valdosta Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Michael Stripling
Elite BJJ
Noah Kerr Tampa Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-59
Gotowy
Carlos Rivera
Tactics Jiu Jitsu
Frederick Sadler South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Zwycięstwo przez dyskwalifikację
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-62
Gotowy
Elliot Alicea
Gracie Westchase
Garrett Smith The Jungle MMA & Fitness Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Trever Goldsmith
Louisville combat academy
Wygrana walkowerem
Nycholas Vergara American Top Team - East Orlando
No Gi Adult / Male / Advanced / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-63
Gotowy
Josh Kuder
Robson Moura Nations United
Tommy Carpenter OMEGA MMA
No Gi Adult / Male / Advanced / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-61
Gotowy
Carlos Rivera
Tactics Jiu Jitsu
Frederick Sadler South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-43
Gotowy
Robert Diggle
BBC (Black basement crew)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Clayton Lyon Manasota Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-64
Gotowy
Josh Kuder
Robson Moura Nations United
Tommy Carpenter OMEGA MMA
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
Gotowy
Brianna Parocha
10th Planet Florida Moons
Wygrana walkowerem
Suzi Johnson Gracie Bradenton
No Gi Adult / Male / Advanced / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-65
Gotowy
Josh Kuder
Robson Moura Nations United
Tommy Carpenter OMEGA MMA
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-63
Gotowy
Garrett Smith
The Jungle MMA & Fitness
Adrian Alsina Renzo Gracie Weston Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
Gotowy
Denny Glasford
Wygrana walkowerem
Justin Billeci Gracie Fishhawk
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-44
Gotowy
Cailean Lane
GRACIE TAMPA SOUTH
Igor Feliz Future School of Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
Gotowy
Brianna Parocha
10th Planet Florida Moons
Wygrana walkowerem
Alexis DePetro UFC Gym Clearwater
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Howard Welch
Highlander mma
Wygrana walkowerem
Chris Somers Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
4-57
Gotowy
Suzi Johnson
Gracie Bradenton
Alexis DePetro UFC Gym Clearwater
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-59
Gotowy
Moshe Benkandil
Christian Hern American Top Team Valdosta Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jose Gonzales
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Kyle Rettig GRACIE TAMPA SOUTH
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Derek Nelson
Gracie Palm Harbor
Wygrana walkowerem
Jakory Dozier Gracie Brandon
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kyle Rettig
GRACIE TAMPA SOUTH
Kristopher Harvey GRACIE TAMPA SOUTH Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-45
Gotowy
Manning Leverett
10th Planet Florida Moons
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
John Paul Martin Future School of Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kyle Rettig
GRACIE TAMPA SOUTH
Duke Morrison GRACIE TAMPA SOUTH Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -145 lbs *
(Day 1)
Gotowy
Jett Coleman
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Arron Mccarty South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-58
Gotowy
Howard Welch
Highlander mma
Derek Nelson Gracie Palm Harbor Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -145 lbs *
(Day 1)
Gotowy
Jett Coleman
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Arron Mccarty South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-64
Gotowy
Elliot Alicea
Gracie Westchase
Adrian Alsina Renzo Gracie Weston Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
Gotowy
Breslynn Naso
VAMOS MIXED MARTIAL ARTS
Charlotte Bertoch FABIO NOVAES BJJ Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -150 lbs
(Day 1)
Gotowy
Peteri Faletogo
Combat Arts Academy
Wygrana walkowerem
Albexys Horst