Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Adrien Gassama
10th Planet Jiu-Jitsu Amsterdam
Wygrana walkowerem
Pichar Pisa Grappling Academy Pablito
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-63
Gotowy
Marof Maruf
Bjj Delft
Ömer Sastim R-Grip Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Yann Perez
Streetfight Training Academy
Wygrana walkowerem
Ashkan Zamani Lion's den Leiden
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Pichar Pisa
Grappling Academy Pablito
Manny Putman Energia Martial Arts Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
11-68
Gotowy
Kjeld Postma
Focus JJ Netherlands
Jeffrey Grune Martial Arts Center Den Haag Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
2-63
Gotowy
Albert Coster
TEAM AGUA
Wygrana na punkty - 05:00
Karim Hashem Roger Gracie Amsterdam
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
Ashkan Zamani
Lion's den Leiden
Teun Van Den Braber ID Grappling Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
4-70
Gotowy
Lina Grosset
B9 Paris
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Irina Morozova R-Grip / Dodo Team
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-74
Gotowy
Tintin Bobeldijk
Wygrane przez Poddanie (submission)
Yorick Boot R-Grip
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-52
Gotowy
Lucas Ageorges
RONIN FIGHT TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Elvin Ruić
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
12-56
Gotowy
Lazar Popov
Focus JJ Netherlands
Harun Sukić TEAM AGUA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
8-68
Gotowy
Kevin Schöller
Game Theory Jiu Jitsu
Manny Putman Energia Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Lucas Verkerk
Haven BJJ
Wygrana walkowerem
Marco Weigelt KKS Sparta Aachen
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-64
Gotowy
Paddy Molendijk
Team DFC
Wessel Oostrom Energia Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Andrzej Kupiec
Rodrigo Tychoniuk BJJ - B9 Deutschland
Wygrana walkowerem
Marco Weigelt KKS Sparta Aachen
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-76
Gotowy
Yorick Boot
R-Grip
Daniël Bloemers Team UCT Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jan Marvin Mundt
NFT National Fight Team
Jeffrey Grune Martial Arts Center Den Haag Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Marvin Knetsch
Team DFC
Wygrana walkowerem
Lucas Verkerk Haven BJJ
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
11-69
Gotowy
Dimitrije Kerečki
10th Planet Belgrade
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Leonard Schneider Game Theory Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-65
Gotowy
Sten Breugelmans
Haven BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Armando Dursun Bjj Delft
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-53
Gotowy
Papillon Freyee
Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar
Pim Meijlof Centurion / Angelo Gym Enschede Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Senior (40+) / -170 lbs
(Day 1)
2-66
Gotowy
João Duarte
TEAM AGUA
Patrick Van Daalen Haven BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-77
Gotowy
Kenneth Stuart
Carlos Machado Jiu Jitsu Spang
Pablo Del Pino Bjj Delft Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -135 lbs
(Day 1)
4-71
Gotowy
Ruiqi Jin
Pantarei Luta Livre
Wygrana na punkty - 05:00
Daria Brzozowska Armbar Akademie
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-66
Gotowy
Hendrik Eierdanz
POUND FOR POUND TEAM
Nemo Vis Nakama-Gym Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
Gotowy
David Emmelkamp
Team UCT
Niels Van Thiel UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-75
Gotowy
Anthony De Jager
R-Grip
Kenneth Stuart Carlos Machado Jiu Jitsu Spang Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 1)
12-57
Gotowy
Harun Sukić
TEAM AGUA
Wygrana na punkty - 05:00
Max Matthias Van Der Pluijm Tatsujin Dojo Amsterdam
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-54
Gotowy
Jacek Kopiel
TEAM AGUA
Denzel Blackson Team UCT Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -165 lbs
(Day 1)
12-58
Gotowy
Laura Alberti
Armbar Akademie
Merel Van Leeuwen Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
9-79
Gotowy
Pablo Del Pino
Bjj Delft
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Anders Rehult Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam