Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
6-30
Gotowy
Bobby Norwood
Revolution BJJ / RMNU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Kyril Bouck Winchester BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-28
Gotowy
Asher May
Crazy 88
Wygrane przez Poddanie (submission)
Louden Jones Round Table BJJ
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-32
Gotowy
DANIEL Turner
150 Grappling
Cici Banks Crazy 88 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
10-34
Gotowy
Thomas Sullivan
Crazy 88
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Nick Berrena CPAMMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-33
Gotowy
William Burgum
Round Table BJJ
Arianna Culotta Crazy 88 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Tonmy Rodriguez Jr
Team Passos BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Rachel Meek Winchester BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
9-32
Gotowy
Murad Sadiqov
Kogaion Academy
Ethan Mowery The Lab Easton Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
10-35
Gotowy
Ariana Brattelli
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Elijah Stark Dominion BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
11-28
Gotowy
Reese Montgomery
Harrisburg Brazilian Jiu Jitsu and Judo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Reese Williams Winchester BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-16
Gotowy
Gavin Costa
Crazy 88
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Elijah Brinegar Crazy 88
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
12-21
Gotowy
Lira Summers
Crazy 88
Wygrana na punkty - 03:00
Juan Mera The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Absolute Gi / Male / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
1-27
Gotowy
Bahdan Kurepkin
Yamasaki academy
Nico DeMilio Evolution Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
6-32
Gotowy
Miller Thom
The Lab Easton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Jordan Garvey Winchester BJJ
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Kira Smith
Crazy 88
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Riley Bowman Enlisted Nine Fight Company
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-34
Gotowy
Bain Hughes
Vicente Jr Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
DANIEL Turner 150 Grappling
Absolute Gi / Male / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
1-28
Gotowy
Andre “The Bully” Setter
The Lab Easton
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Ezra Paul CPAMMA
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
11-33
Gotowy
Lorelai Walsh
Diego Bispo BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
James Paris The Lab Easton
Absolute Gi / Male / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
1-29
Gotowy
Bahdan Kurepkin
Yamasaki academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Ezra Paul CPAMMA
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Ayden Purvis
SPECTRUM JIU JITSU
Ryan Hughes Ryoma Academy of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Conor Skinner
The Lab Easton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Stella Windle Method MMA
Absolute Gi / Male / All belts / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
1-30
Gotowy
Nico DeMilio
Evolution Grappling Academy
Andre “The Bully” Setter The Lab Easton Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Female) / -125 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Abby Mullikin
The Lab Easton
A. D. Diego Bispo BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-35
Gotowy
Arianna Culotta
Crazy 88
Cici Banks Crazy 88 Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
12-17
Gotowy
Taimeer Holt
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Wygrana na punkty - 03:00
Gracie Hill Revolution BJJ / RMNU
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -75 lbs
(Day 1)
9-34
Gotowy
Jack Berardino
Big Brothers
Anthony Hall Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Female) / -135 lbs
(Day 1)
6-37
Gotowy
Jaelyne Taylor
Team Ramsey Jujitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Autumn Fischer Deep Water BJJ
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
10-38
Gotowy
Devontae Russell
American Martial Art’s Gym
Brian Williams Infinite Fighting Concepts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-27
Gotowy
Landon Stone
Bowerhouse MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Joseph Stieb Shannon Arts AJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
11-34
Gotowy
Jackson Krogh
Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Mason Wilson Quintella MMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
8-36
Gotowy
William Burgum
Round Table BJJ
Wygrana na punkty
DANIEL Turner 150 Grappling
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Avana Harford
Arte Suave Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Kira Smith Crazy 88
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
9-30
Gotowy
Elizabella Brown
Casa of Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Rae Smith-Pritt Vicente Jr Team