Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -65 lbs
(Day 1)
10-3
Gotowy
Olivia Lande
Groundwork Grappling Jiu Jitsu
Lukas Wennerstrom Gracie Barra Libertyville
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -230 lbs
(Day 1)
10-37
Gotowy
Unknown User
Tracks BJJ
Victor Bird Carlson Gracie Team
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
10-40
Gotowy
Mike Gawlik
Alliance MN
Chris Baardsen Rodrigo Vaghi Headquarters
Gi Adult / Male / Black / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-34
Gotowy
Ben Sheaffer
Fond du lac bjj
Josh Kuester Open Guard Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
10-80
Gotowy
Charlie Johnson
Alliance MN
Robert Palmer Demian Maia Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-7
Gotowy
Evangeline Benavides Conner
Gracie Barra Libertyville
Dale Montemurro LCCT Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
9-1
Gotowy
Jaxx Borowiec
Silverback Brazilian Jiu-Jitsu
Timothy Gulinsky Gracie Barra Libertyville Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -105 lbs
(Day 1)
8-1
Gotowy
David Borchardt
Open Guard Jiu Jitsu
Sebastian Vasco Elevation Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:06
Absolute No Gi / Male / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
5-1
Gotowy
Jeremiah Walls
Open Guard Jiu Jitsu
Jayden Groner 10th Planet - Lombard Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Gotowy
Deven Guibord
Primal MKE
Dustin Hjelle Apex Jiu-Jitsu - Duluth Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-8
Gotowy
Dominick Tessar
Highland Fight Systems
Forest Dull SYNERGY ACADEMY ( Rocklin ) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Matthew Tanner
TAC TEAM BJJ
Jason Hohensee Open Guard Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Ariah Moreno
Gracie Barra Libertyville
Nicollette Martin Gracie Barra Libertyville Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-5
Gotowy
Deborah Hjelle
Apex Jiu-Jitsu - Duluth
Olivia Beeskau Ironworks Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-4
Gotowy
Chase Knapp
Start BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Aubrey Lockman Veneration BJJ
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Kate Escamilla
North Side BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Sebastian BenavidesConner Gracie Barra Libertyville
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Benjamin Schultz
Primal MKE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Zekeriah Jones Midwest Center For Movement
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-1
Gotowy
Scott Sievewright
Primal MKE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
David Jahns Fluid Jiu-jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Izzy Vazquez
10th Planet - Lombard
Nicolas Bontempo Fluid Jiu-jitsu Wygrana walkowerem
Absolute No Gi / Male / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
5-2
Gotowy
Benjamin Walls
Open Guard Jiu Jitsu
Sebastian Getchell Fearless MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Gotowy
Dustin Hjelle
Apex Jiu-Jitsu - Duluth
Chad Johnson Resurgence / Pura Vida / Wanderley Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-9
Gotowy
Evangeline Benavides Conner
Gracie Barra Libertyville
Everett Fischer Nova Gyms BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
9-2
Gotowy
Jaxx Borowiec
Silverback Brazilian Jiu-Jitsu
Zachariah Bixby Primal MKE Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
5-3
Gotowy
Jeremiah Walls
Open Guard Jiu Jitsu
Benjamin Walls Open Guard Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Marshall Getchell
Fearless MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Leonard Nova Gyms BJJ
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Lily Coleman
Gracie Barra Libertyville
Wygrana na punkty - 03:00
Ellinore Benavides Conner Gracie Barra Libertyville
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Valencia De La Torre
Rodrigo Vaghi Headquarters
Owen Fischer Nova Gyms BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-10
Gotowy
Dale Montemurro
LCCT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Dominick Tessar Highland Fight Systems
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
River Hawley
Open Guard Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Lilyana Gischia Roufusport
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Raiden Moreno
Gracie Barra Libertyville
Burl Dull Infinite Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Jason Hohensee
Open Guard Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Bill McLeod Next Level Combat