Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-2
Gotowy
Charles Brown
Rodrigo Vaghi Headquarters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Anthony Aries Gracie Barra Libertyville
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-5
Gotowy
Colton Horwitz
Gracie Barra Libertyville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Camble Olson Alliance St. Croix
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
9-3
Gotowy
Timothy Gulinsky
Gracie Barra Libertyville
Wygrana na punkty - 03:00
Zachariah Bixby Primal MKE
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Gotowy
Dylan Peterson
Silverback Brazilian Jiu-Jitsu
Roberto Dominguez Gracie Barra Libertyville Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-7
Gotowy
Brayden Lockman
Veneration BJJ
Braden Lapacz Roufusport Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-3
Gotowy
Esteban Barreto
Gracie Barra Libertyville
Salim Fakhoury Gracie Barra Libertyville Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-13
Gotowy
Dale Montemurro
LCCT
Forest Dull SYNERGY ACADEMY ( Rocklin ) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-4
Gotowy
Casey Anderson
Groundwork Grappling Jiu Jitsu
Katie Bochenek 10th Planet - Lombard Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:27
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-3
Gotowy
Morgan Frazer
Alliance MN
Brett Bohn Veneration BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Unknown User
10th Planet - Lombard
Adam Conley Fluid Jiu-jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Male / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
5-4
Gotowy
Jayden Groner
10th Planet - Lombard
Sebastian Getchell Fearless MMA Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Ariah Moreno
Gracie Barra Libertyville
Nicollette Martin Gracie Barra Libertyville Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-11
Gotowy
Forest Dull
SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Everett Fischer Nova Gyms BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-6
Gotowy
Lilly Richardson
Wisconsin 360 Jiu-Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kamm Reyna Roufusport
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Sebastian BenavidesConner
Gracie Barra Libertyville
Raiden Moreno Gracie Barra Libertyville Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-12
Gotowy
Evangeline Benavides Conner
Gracie Barra Libertyville
Dominick Tessar Highland Fight Systems Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
No Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -105 lbs
(Day 1)
8-2
Gotowy
David Borchardt
Open Guard Jiu Jitsu
Sebastian Vasco Elevation Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
River Hawley
Open Guard Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Lilyana Gischia Roufusport
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Tyler Lavelle
Next Level Combat
Wygrana walkowerem
Hayden Buckner The Academy Eden Prairie
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Jamil Jr. Fakhoury
Gracie Barra Libertyville
Wygrana na punkty - 03:00
Frankie Montemurro LCCT
Gi Kids / Yellow/Orange / 11 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
4-8
Gotowy
Nicholas Riggle Jr
Veneration BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Nicholas Palmer Demian Maia Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-4
Gotowy
Jason Hohensee
Open Guard Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Scott Sievewright Primal MKE
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Benjamin Schultz
Primal MKE
Wygrane przez Poddanie (submission)
Gonzalo Ponce Dying Breed Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-7
Gotowy
Aubrey Lockman
Veneration BJJ
Colton Horwitz Gracie Barra Libertyville Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Burl Dull
Infinite Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Esteban Barreto Gracie Barra Libertyville
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-14
Gotowy
Dominick Tessar
Highland Fight Systems
Everett Fischer Nova Gyms BJJ Wygrana na punkty
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-8
Gotowy
Camble Olson
Alliance St. Croix
Lilly Richardson Wisconsin 360 Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Alexander McLeod
Next Level Combat
Dominic Murn Team Pedro Sauer Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-6
Gotowy
Kate Escamilla
North Side BJJ
Salim Fakhoury Gracie Barra Libertyville Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-5
Gotowy
Marshall Getchell
Fearless MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Adam Conley Fluid Jiu-jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-7
Gotowy
Edward Anderson
Silverback Brazilian Jiu-Jitsu
Ryan McCreary Resurgence / Pura Vida / Wanderley Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
8-5
Gotowy
Lily Coleman
Gracie Barra Libertyville
Wygrana na punkty - 03:00
Ellinore Benavides Conner Gracie Barra Libertyville