Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
18-27
Gotowy
Caden Sass
Andre de Freitas DDR JJ
Forest Dull UFC Gym Rocklin Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
7-23
Gotowy
Nishan Graves
Komainu Yemaso BJJ
Wyatt Roe Rice Brothers Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
14-21
Gotowy
Kyle Corr
Gracie Humaita Reno
Dominik Scarpulla Douglas County Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
18-25
Gotowy
Oliver Hawkins
Renzo Gracie Reno
Justin Estrada Pacific Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-22
Gotowy
Tristen Leonard
Komainu Yemaso BJJ
Enzo Ramirez Kola Ajose BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Breeley Orozco
Gracie Humaita Reno
Brandon Buchholz Black Diamond BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -80 and -90 lbs
(Day 1)
9-27
Gotowy
Yasmin Graves
Komainu Yemaso BJJ
Lily Inman Gracie Humaita Reno Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
Gotowy
Sloane Knighton
New Creation Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Judge Smith Douglas County Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
17-26
Gotowy
Lucas Broadhurst
Ares BJJ Roseville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Logan Tracy Komainu Yemaso BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
13-22
Gotowy
Aiella Gilbert
Atos JiuJitsu Reno
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Jameson Barnett Quincy BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -170 lbs
(Day 1)
11-28
Gotowy
David Mateo Rivas
Gracie Humaita Reno
Darron Bishop Komainu Yemaso BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
3-21
Gotowy
Maxx Happel
Strive Jiu-Jitsu & Fitness Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Matthew Iwohn Jr Douglas County Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
15-19
Gotowy
Ayden Ferrer
Gracie Humaita Reno
Brayden Bradley Gracie Barra Roseville Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
2-16
Gotowy
BRET RUSSELL
Tinguinha BJJ academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Lynea Litchfield Quincy BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
16-22
Gotowy
Peyton Pan
Checkmat Bay Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Micah Wright Komainu Yemaso BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
12-21
Gotowy
Troy Marquez
Marco Nascimento bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Eli Ramos Hollister Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-20
Gotowy
Elias Gonzales
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Xavier Lopez Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Lela Cook
Renzo Gracie Reno
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Cristobal Rodriguez Gracie Humaita Reno
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
9-32
Gotowy
Conor Hadd
Gracie Humaita Reno
Liam Davis Ferreira Family Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Gi Kids / Green/Blue / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
11-33
Gotowy
Unknown User
Performance Martial Arts Springfield
Ismael Alvarez Bermudez Felipe Bragiao BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
13-23
Gotowy
John Groom
AKS
Sloane Knighton New Creation Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Niko Kautz
Gracie Humaita Reno
Wygrana na punkty - 03:00
Matthew DuPont Gracie Humaita Reno
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
8-23
Gotowy
Wyatt Tomazin
Douglas County Jiu Jitsu
Kaytlynn Sibrian Renzo Gracie Reno Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
18-28
Gotowy
Caden Sass
Andre de Freitas DDR JJ
Scarlett Gonzales Komainu Yemaso BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Jose Gonzalez
Ronin Jiu Jitsu Stockton
Wygrana na punkty - 04:00
Oscar Colbert Renzo Gracie Reno
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
Madisyn Roe
Rice Brothers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Alexis Lowry Base Camp Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
17-19
Gotowy
Trevor Legacy
Gracie Humaita Reno
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Riot Vallotton Rice Bros
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
12-26
Gotowy
Jack Palos
SIBJJ-Alliance Twin Falls
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Jonah Bucaojit New Creation Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
Gotowy
Gabby Aleman
Komainu Yemaso BJJ
Wygrana walkowerem
Con McGloin Zero Point Reno- Momentum
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Olivia Mariscal
House of Moons
Merritt Miles Komainu Yemaso BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
14-22
Gotowy
Hayden Bauwens
Gracie Humaita Reno
Wygrana na punkty - 03:00
Dominik Scarpulla Douglas County Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -80 and -90 lbs
(Day 1)
9-28
Gotowy
Vissarion Nyu
SYNERGY ACADEMY ( Rocklin )
Wygrana na punkty - 03:00
Yasmin Graves Komainu Yemaso BJJ