Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-92
Gotowy
Sidney Simons
Academy of combat arts
Matthew Hartley Rodrigo Vaghi Headquarters Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-78
Gotowy
Francois Rudaz
M-Theory Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User The Academy Elk River
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Chase Wilson
Alliance St. Croix
Wygrana walkowerem
Anthony Baber Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-68
Gotowy
Samuel Whitebear
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Tristan Emery Twin Cities BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
8-63
Gotowy
Aria Koball
Imperial Training Center
Shaelyn O'Connor Panda Tribe Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-71
Gotowy
Chase Wilson
Alliance St. Croix
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Mason Strodtman Bellum Brazilian jiu-jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-91
Gotowy
Nicholas Krohn
Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Daniel Christenson Sisu Grappling Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-86
Gotowy
Morgan Kuphal
Thomas Falk Southside Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
3-74
Gotowy
David Waite
Prodigy Martial Arts
Jerry Gunderson None Affiliated Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-79
Gotowy
Sam Slaughter
ALLIANCE JIU JITSU
Caleb Dettmer DNA Brazilian jiu jitsu Wygrana na punkty - 04:23
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -120 lbs
(Day 1)
2-95
Gotowy
Jessica Emond
Progressive Martial Arts North Dakota
Tiffany Castor Prodigy Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
7-68
Gotowy
Mac McMillan
Alliance MN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Alexander Paul Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
8-64
Gotowy
Deborah Hjelle
Jungle Gym MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
Jaida Collins Imperial Training Center
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Luke Rudberg
The Academy MN
Wygrana walkowerem
Anthony Baber Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -165 lbs
(Day 1)
6-74
Gotowy
Crystal Jehly
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Finley Zertler Sweeps Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-90
Gotowy
Joshua Shuck
START BJJ St. Cloud
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Sagar Barad Tracks BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-87
Gotowy
SHELDON RASMUSSEN
Tracks BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Adam Matson Imperial Training Center
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -120 lbs
(Day 1)
2-97
Gotowy
Winnie Reynolds
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Kai Johnson The Cellar Gym
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -150 lbs
(Day 1)
Gotowy
Annabel Kelly
Panda Tribe
Wygrana walkowerem - 00:19
Jacinda Wilson Alliance MN
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-69
Gotowy
Zachary Buffington
The Academy MN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Samuel Whitebear St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-89
Gotowy
Lucas Smidt
The Academy Eden Prairie
Nicholas Krohn Bellum BJJ - Zenith / Drysdale Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Anthony Baber
Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
Scott Thomas The Academy Elk River Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-88
Gotowy
Cody Rogelstad
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Daniel Herda Southside Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
8-65
Gotowy
Aria Koball
Imperial Training Center
Abby Kangas START BJJ St. Cloud Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 1)
3-70
Gotowy
Tony Stockey
Tracks BJJ
Tristan Emery Twin Cities BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-89
Gotowy
Andrew Rachuy
START BJJ St. Cloud
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Chris Miskowiec Tracks BJJ
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
7-74
Gotowy
Efrain Rodriguez
Sweeps Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Heininger Spartan Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-80
Gotowy
Unknown User
The Academy Elk River
Samuel Whitebear St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
8-66
Gotowy
Jaida Collins
Imperial Training Center
Shaelyn O'Connor Panda Tribe Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
5-81
Gotowy
Caleb Dettmer
DNA Brazilian jiu jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Nicholas Lunsford Broadway Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-90
Gotowy
Morgan Kuphal
SHELDON RASMUSSEN Tracks BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-92
Gotowy
Sagar Barad
Tracks BJJ
Dakotah Love The Academy Elk River Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27