Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
1-2
Gotowy
Conway Wolf
Illinois BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Jack Riegert Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Teens (14-17 yrs)
(Day 1)
3-2
Gotowy
Jayden Groner
10th Planet - Lombard
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Simeon Talley Illinois BJJ Academy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
David Kinscherff
Bjj Lifestyle Academy
Wyatt Gibson Illinois BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Calvin Collins
BRIGGS MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Edison Brooks St. Charles MMA
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-2
Gotowy
Paul Yadlosky
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jimmy Gibson Illinois BJJ Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-5
Gotowy
Alexis Riley
Gracie Barra Hannibal
Matthew Innes Scott Innes Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
1-3
Gotowy
Conway Wolf
Illinois BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Jack Riegert Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-4
Gotowy
Annabelle Innes
Scott Innes
Wygrana na punkty - 03:00
Isaac Ashcraft Gracie Barra.
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-6
Gotowy
Alexis Riley
Gracie Barra Hannibal
Jordan Allen Headnod HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Callen Riley
Gracie Barra Hannibal
Zoe Averett Illinois BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
1-7
Gotowy
Matthew Innes
Scott Innes
Jordan Allen Headnod HQ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Kolt Riley
Gracie Barra Hannibal
Tori Averett Illinois BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
Owen Osborn
Illinois BJJ Academy
Cassidy Hartman Head Nod Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-3
Gotowy
George Woodward
Illinois BJJ Academy
Kirk Huff Arnold Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Callen Riley
Gracie Barra Hannibal
Zoe Averett Illinois BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-8
Gotowy
Kailyn Lowe
Headnod HQ
Landon Brickell Illinois BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Kolt Riley
Gracie Barra Hannibal
Tori Averett Illinois BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Wyatt Gibson
Illinois BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Isaac Ashcraft Gracie Barra.
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
David Kinscherff
Bjj Lifestyle Academy
Annabelle Innes Scott Innes Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-8
Gotowy
Mackenzie Pratt
Team Vaghi
Wygrana na punkty - 03:00
Ainsley Bollin Parabellum Martial Arts and Strength
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-9
Gotowy
Kailyn Lowe
Headnod HQ
Landon Brickell Illinois BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-6
Gotowy
Clyde Ice
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Aaliyah Mclaughlin Headnod HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
Owen Osborn
Illinois BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Cassidy Hartman Head Nod
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-4
Gotowy
Jimmy Gibson
Illinois BJJ Academy
George Woodward Illinois BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-9
Gotowy
Aubrey White
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Jeremiah Clines Arnold Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-11
Gotowy
Michael Lehman
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana na punkty - 05:00
Simeon Talley Illinois BJJ Academy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-7
Gotowy
David Kinscherff
Bjj Lifestyle Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Isaac Ashcraft Gracie Barra.
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-5
Gotowy
Paul Yadlosky
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Kirk Huff Arnold Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-10
Gotowy
Mackenzie Pratt
Team Vaghi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Austin Berger Gracie Barra Deerfield
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-8
Gotowy
Wyatt Gibson
Illinois BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Annabelle Innes Scott Innes
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-11
Gotowy
Ainsley Bollin
Parabellum Martial Arts and Strength
Aubrey White Arnold Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Owen Osborn
Illinois BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Cassidy Hartman Head Nod