Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
1-32
Gotowy
Jamie Tate
Element26
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Gage Holmes Arnold Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Dominic Mellberg
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Lucas Boyd Arnold Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
Gotowy
Ainsley Bollin
Parabellum Martial Arts and Strength
Wygrana walkowerem
Aubrey White Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -120 lbs x
(Day 1)
1-35
Gotowy
Andrea Fiorino
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Sara Schulte Arnold Brazilian Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Charles Houle
Headnod HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Grace Stratton Illinois BJJ Academy
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Mackenzie Pratt
Team Vaghi
Wygrana na punkty - 03:00
Ashley Basmajian 10th Planet - Lombard
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Elijah Wood
North Broadway Jiu Jitsu
Dylan Cook Absolute Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jeremiah Clines
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Aubrey White Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -120 lbs
(Day 1)
3-31
Gotowy
Kristy Kasch
Gracie Humaita St. Louis
Wygrana na punkty - 05:00
Keala Amorin Illinois BJJ Academy
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-27
Gotowy
Austin Berger
Gracie Barra Deerfield
Ashley Basmajian 10th Planet - Lombard Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-37
Gotowy
Josh Banks
Finney's MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Jared Brammeier No team/association
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-34
Gotowy
Brian Williamson
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Jeremy Belsher GRACIE BARRA (USA) Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Ainsley Bollin
Parabellum Martial Arts and Strength
Wygrana na punkty - 03:00
Austin Berger Gracie Barra Deerfield
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Charles Houle
Headnod HQ
Grace Stratton Illinois BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -120 lbs x
(Day 1)
1-36
Gotowy
Andrea Fiorino
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sara Schulte Arnold Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Mackenzie Pratt
Team Vaghi
Wygrana na punkty - 03:00
Ashley Basmajian 10th Planet - Lombard
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
3-34
Gotowy
Josephine Anderson
Illinois BJJ Academy
Miranda Bennett Republic Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
2-32
Gotowy
Elijah Wood
North Broadway Jiu Jitsu
Dylan Cook Absolute Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-38
Gotowy
Michael Yingling
Illinois BJJ Academy
Justin Denman Arnold Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Eden Winkelmeier
GRACIE BARRA (USA)
Calvin Collins BRIGGS MMA Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-35
Gotowy
Edison Brooks
St. Charles MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
William Parks Illinois BJJ Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-41
Gotowy
Guillermo Jimenez
Watson Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Chad Miles Gracie Humaita St. Louis
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -120 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Kristy Kasch
Gracie Humaita St. Louis
Wygrana na punkty - 05:00
Keala Amorin Illinois BJJ Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-36
Gotowy
Bryan Mellberg
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Khazmo DeBoise Team Vaghi
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Zachary Unick
Gracie Barra O'Fallon
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Paul Yadlosky Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-39
Gotowy
Josh Banks
Finney's MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Michael Yingling Illinois BJJ Academy
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
3-35
Gotowy
Amber Whitmer
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Juliet Innes Scott Innes Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-37
Gotowy
Brian Williamson
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Edison Brooks St. Charles MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -230 lbs
(Day 1)
4-36
Gotowy
Andrew Bowering
Arnold Brazilian Jiu Jitsu
Justin Hanson GRACIE BARRA (USA) Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-40
Gotowy
Jared Brammeier
No team/association
Justin Denman Arnold Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-38
Gotowy
Jeremy Belsher
GRACIE BARRA (USA)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
William Parks Illinois BJJ Academy
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
3-40
Gotowy
John Seely
Team Vaghi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Jimmy Gibson Illinois BJJ Academy