Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-59
Gotowy
Ben Nicholas
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Adrian Diaz American Top Team Black Boxx Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-66
Gotowy
Jason Gates
Carlson Gracie Lakeland
Wygrana walkowerem
Jake Sweeney GRACIE TAMPA SOUTH
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / Over 230 lbs x
(Day 1)
3-72
Gotowy
Trevor Murphy
Gracie Tampa HQ
Wygrana walkowerem
Dylan Hernandez-Pennell Punta Gorda Martial Arts
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-68
Gotowy
Ekuasi Tavo
Jackson Wink Smith Brothers Gym
Wygrana walkowerem
Jake Sweeney GRACIE TAMPA SOUTH
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-73
Gotowy
Noah Kerr
Tampa Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Jake Sweeney GRACIE TAMPA SOUTH
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-73
Gotowy
Nicolas Cooper
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Drew Russell TEAM ALVES PAGELS JIUJITSU Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-65
Gotowy
Santiago Ortega
American Top Team Black Boxx
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Ekuasi Tavo Jackson Wink Smith Brothers Gym
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-70
Gotowy
Francisco Valencia V
Upper Academy Florida
Mario Flores American Top Team Black Boxx Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-68
Gotowy
David Diaz
American Top Team Black Boxx
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Anton Jefferson Carlson Gracie Lakeland
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-67
Gotowy
Anthony Seickel
American Top Team Black Boxx
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Justin Clarke Gracie Barra Clearwater
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-75
Gotowy
Franky Duprey
Gracie Tampa HQ
Mike Petrocelli GRACIE TAMPA SOUTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -165 lbs
(Day 1)
1-62
Gotowy
Leslie Ferrer
American Top Team Black Boxx
Bianca Rosales FABIO NOVAES BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-68
Gotowy
Nicholas Llanas
Gracie Palm Harbor
Wygrana na punkty - 05:00
Damon Mercilliott
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-67
Gotowy
Noah Kerr
Tampa Jiu Jitsu
Santiago Ortega American Top Team Black Boxx Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-70
Gotowy
Luke Hawbaker
GRACIE TAMPA SOUTH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Anton Jefferson Carlson Gracie Lakeland
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-69
Gotowy
Elijah Kent
Gracie Tampa HQ
Anthony Seickel American Top Team Black Boxx Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-58
Gotowy
Bryant Ocana
American Top Team Black Boxx
Wygrana na punkty - 05:00
Gabriel Richards Torres Top Team
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-70
Gotowy
Noah Kerr
Tampa Jiu Jitsu
Ekuasi Tavo Jackson Wink Smith Brothers Gym Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-70
Gotowy
Damon Mercilliott
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Justin Clarke Gracie Barra Clearwater
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-72
Gotowy
Malik Butler
Positive Balance Grappling
David Diaz American Top Team Black Boxx Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-69
Gotowy
Jason Gates
Carlson Gracie Lakeland
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Santiago Ortega American Top Team Black Boxx
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-71
Gotowy
Luke Hawbaker
GRACIE TAMPA SOUTH
John Bodiford Xtreme Gracie Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -165 lbs
(Day 1)
1-63
Gotowy
Leslie Ferrer
American Top Team Black Boxx
Wygrana na punkty - 05:00
Christine Kent Gracie Tampa HQ
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-71
Gotowy
Nicholas Llanas
Gracie Palm Harbor
Anthony Seickel American Top Team Black Boxx Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 1)
4-72
Gotowy
Elijah Kent
Gracie Tampa HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Justin Clarke Gracie Barra Clearwater
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-72
Gotowy
Jason Gates
Carlson Gracie Lakeland
Ekuasi Tavo Jackson Wink Smith Brothers Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-60
Gotowy
Alexander Nieman
Checkmat Riverview
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Gabriel Richards Torres Top Team
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-71
Gotowy
Santiago Ortega
American Top Team Black Boxx
Wygrana walkowerem
Jake Sweeney GRACIE TAMPA SOUTH
No Gi Adult / Female / Beginner / Adult / -165 lbs
(Day 1)
1-64
Gotowy
Bianca Rosales
FABIO NOVAES BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Christine Kent Gracie Tampa HQ