Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-45
Gotowy
Tommy Rahm
Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake
Wygrana na punkty - 03:00
Kurt Balasbas Alliance WA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
6-64
Gotowy
Kai Luther
Logic Jiu Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Gage Aldridge Brazilian Top Team- Pacific Northwest
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-48
Gotowy
Orren Cash
10th Planet Springfield OR
Hunter Silva Alliance WA Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
5-55
Gotowy
Benjamin Brandon
Atos Tacoma - Legend Jiu jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Kyle Thorne CTA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-40
Gotowy
Bronson Ray
Strive Colina Combat Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Abel Hill Sunshine Athletics
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-48
Gotowy
Hudson Smith
Sunshine Athletics
Oliver Dewitt 10th Planet Springfield OR Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Gotowy
Cooper Skogman
Sunshine Athletics
Maddock Masutani Gracie Barra Federal Way Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-41
Gotowy
James Marshall
Caio Terra Academy Hillsboro
Abel Hill Sunshine Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-46
Gotowy
Lily Platko
CASCAO JIU JITSU
Jason Ferrell Alliance WA Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
3-45
Gotowy
Luke Bergen
Gracie Barra SW Portland
Thomas Arand 5th Element BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
2-52
Gotowy
Mahiashlok Eaglepipe
FSBJJ - Fabiano Scherner
Kat Searles Impact Sherwood Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-62
Gotowy
Leland Santiago
Ruffhouse Renton
Wygrana na punkty - 03:00
ANDRE CRUZ CASCAO JIU JITSU
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-51
Gotowy
Jony Diaz
Sunshine Athletics
Unknown User FSBJJ - Fabiano Scherner Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
6-65
Gotowy
Kai Luther
Logic Jiu Jitsu Club
Gage Aldridge Brazilian Top Team- Pacific Northwest Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 16 - 17 years (Female) / -145 lbs
(Day 1)
3-47
Gotowy
Casanndra Beauregard
Gracie Barra Federal Way
Kara Searles Impact Sherwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-42
Gotowy
Bronson Ray
Strive Colina Combat Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Francisco Gutierrez Alliance WA
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-47
Gotowy
Andrew Alberson
Portland Renzo Gracie
Tommy Rahm Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-52
Gotowy
Kaleb Grooms
5th Element BJJ
Unknown User FSBJJ - Fabiano Scherner Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-49
Gotowy
Corbin Smith
Sunshine Athletics
Hunter Silva Alliance WA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
7-44
Gotowy
Gerardo Rodriguez
Caio Terra Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Unknown User Gracie Barra Federal Way
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-48
Gotowy
Jason Ferrell
Alliance WA
Kurt Balasbas Alliance WA Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
5-56
Gotowy
Ty Coleman
Tri-City Judo
Kyle Thorne CTA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-49
Gotowy
Mathew Mendez
Sunshine Athletics
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Olivia Avallon Impact Jiu Jitsu McMinnville
No Gi Kids / Beginner (White) / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
7-46
Gotowy
Alex Arteaga
Legacy Jiu-Jitsu Academy - Richland
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Malachi Redd Siri Brazilian Jiu-Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-50
Gotowy
Orren Cash
10th Planet Springfield OR
Parker Gillespie Sunshine Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-47
Gotowy
Jimmer Redd
Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Emma Platko CASCAO JIU JITSU
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
6-67
Gotowy
Hunter Glassman
Brazilian Top Team- Pacific Northwest
Wygrana na punkty - 03:00
Jessenia Resendiz Aranda Portland Renzo Gracie
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
7-45
Gotowy
Kailey Rae Balajadia
GHBJJ/Hybrid Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Unknown User Gracie Barra Federal Way
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
8-53
Gotowy
Kaleb Grooms
5th Element BJJ
Jesus Mendez Sunshine Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
5-57
Gotowy
John Frost IV
Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu
Benjamin Brandon Atos Tacoma - Legend Jiu jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-48
Gotowy
Micah Williams
Vancouver Elite MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Aidan Farris Impact Jiu Jitsu Beaverton
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-49
Gotowy
Lily Platko
CASCAO JIU JITSU
Tommy Rahm Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake Wygrana na punkty - 03:00