Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
Dominic Collazo
Suncoast BJJ
Aubrie Byers Future School of Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Eddie Gomez
Alliance Marcelo Garcia
Dylan Cameron Gracie Bradenton Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Jeremiah Hollingsworth
Gracie Barra Trinity
Max Rodriguez Gracie Barra Lake Nona Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-1
Gotowy
Micheal Bruce
American Top Team Tampa
Nick Trillo 10th Planet St. Pete Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-1
Gotowy
Quintin Santa Ines
GRACIE TAMPA SOUTH
Leon Diamond Gracie Barra Lake Nona Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Penelope Pritz
Upper Academy Florida
Gunner Shaw Suncoast BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Jeremiah Folson
American Top Team Tampa
Wygrana walkowerem
PATRICK HAMILTON III FABIO NOVAES BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Andreya Morales
Upper Academy Florida
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Olivia Smith
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Jean Hernandez
American Top Team Tampa
Wygrana na punkty - 03:00
Bryn Beda Suncoast BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Piper Cohen
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Sarah Litovsky Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-1
Gotowy
Sebastian Goenaga
Gracie Trinity
Ariel Byers Future School of Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-2
Gotowy
Carter Wood
Endure Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Emiliano Cruz Fabin Rosa BJJ Orlando
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Nick Trillo
10th Planet St. Pete
Wygrana walkowerem
John Ellis Rio Pro Bjj
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-2
Gotowy
Aria Cox
Cali Style MMA
Liberty OQuinn Union Team BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-2
Gotowy
Jeremiah Folson
American Top Team Tampa
Hank Henry DRAGONS LAIR MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Dominic Collazo
Suncoast BJJ
Aubrie Byers Future School of Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Malachi Riley
American Top Team Tampa
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Hunter Dominy Gracie Westchase
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-7
Gotowy
Gunner Shaw
Suncoast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Niko Castillo GRACIE TAMPA SOUTH
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Jeremiah Hollingsworth
Gracie Barra Trinity
Max Rodriguez Gracie Barra Lake Nona Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Andreya Morales
Upper Academy Florida
Olivia Smith Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Tiago Thayer
Manasota Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Milin Ravi GRACIE TAMPA SOUTH
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Sarah Litovsky
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Wygrana na punkty - 03:00
Penelope Pritz Upper Academy Florida
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-3
Gotowy
Teagan Hamilton
DRAGONS LAIR MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Zayden Mckinney DRAGONS LAIR MMA
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-4
Gotowy
Leon Diamond
Gracie Barra Lake Nona
Carter Wood Endure Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-3
Gotowy
John Ellis
Rio Pro Bjj
Jeremiah Folson American Top Team Tampa Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-4
Gotowy
Nick Trillo
10th Planet St. Pete
Hank Henry DRAGONS LAIR MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Callan Hasanbasic
Gracie Barra Trinity
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Daniel Barrios American Top Team Tampa
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Caleb Marvin
Grappling Mastery
Wygrana na punkty - 05:00
Nolan Jacobson Fight Sports Miami
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Gunner Shaw
Suncoast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Piper Cohen Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Ariel Byers
Future School of Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:28
Aria Cox Cali Style MMA
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-5
Gotowy
Kaius Duvall
DRAGONS LAIR MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Marion Fairall Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Vaughn Rice III
Gracie Pac mma
Colin Barton Endure Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15